Dziennik lekcyjny do wydrukowania


(Gegi2) #1

No właśnie czy nie wie ktoś gdzie mogę znaleźć coś w rodzaju schematu dziennika lekcyjnego (szkolnego)? Jest to mi szybko potrzebne . Nie interesują mnie programy pełniące funkcję dziennika ale normalny czysty schemat , ewentualnie zdjęcia na których wszystko ładnie widać (kartki). Z góry dzięki. :smiley:


(Mimlad) #2

Koniec roku się zbliża nie?? :stuck_out_tongue:


(Kamil2993) #3

Demo Optivum : http://www.vulcan.edu.pl/optivum/dziennik_lekcyjny.html


(fiesta) #4

To jest druk ścisłego zarachowania i nie służy do zabawy dzieciom :!:


(Hkxcyz92v5g6jrw) #5

Jeszcze do niedawna korzystałem z tego http://www.publikacje.edu.pl/publikacje.php?nr=81 może się przyda, jeśli o to chodzi.

Z mojego doświadczenie mogę śmiało polecić korzystanie z dzienników elektronicznych, których jest co raz więcej na rynku i jest w czym wybierać. Choć należy uważać na naciągaczy i szczególnie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo danych. W mojej szkole wdrożyłem taki produkt (dokładnie ten - http://www.e-dzienniki.net) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest możliwość drukowania wielu zestawień i statystyk, wreszcie nie ma tej chorej biurokracji, system liczy wszystko sam.

Aha, jeśli potrzebowałeś tego bo chcesz stworzyć dziennik elektroniczny, odpuść sobie :wink: sam próbowałem, ale aby zrobić coś konkretnego, to co najmniej kilka lat pracy. Rozwiązań teraz jest naprawdę sporo i nie ma sensu "wynajdywać jeszcze raz koła".


(Free Tibet) #6

A ja znalazłem coś takiego KLIKNIJ

Jak widać jeszcze nie dokończone ale zapowiada się ciekawie :slight_smile: Sam jestem wychowawcą i nieszczególnie lubię koniec semestru :frowning:


(fiesta) #7

:? :? :?


(Free Tibet) #8

No bez urazy ale nie ja pierwszy :slight_smile: Podłączyłem się do dyskusji a jak komuś przeszkadza to się skasuje :slight_smile:


(Blotny) #9

Ehh, u mnie w sklepie z artykułami biurowymi jest na przykkład.