Dziennik zdarzeń a wyłączony komputer

Witam. Nie włączałem komputera przez 4dni, jednak po powrocie sprawdziłem dziennik zdarzeń i były wykonywane czynności. Miałem wyłączony zasilacz, więc chyba nie mogło sie nic wydarzyc? Mam na konta administratora i swoje hasło. Czy jest możliwość aby komputer wykonywał sam jakieś np. aktualizacje gdy jest wyłączony? Wszystko było podłączone, tylko wyłączony z tyłu zasilacz. Czy jeżeli ktoś włączył komputer i dostał się do etapu logowania, to czy mógł z tego miejsca coś zrobic? skopiować dysk albo coś takiego? Mogę sprawdzić czy np. nie wpisał jednak jakoś hasla, albo co wykonywał na ekranie logowania?

Dodam jeszcze, że w tym czasie w ostatnio używanych plikach nic się nie działo. Są 4dni przerwy w modyfikacjach

Ktoś próbował ale nie udało mu się przejść etapu logowania - bez tego nic nie mógł zrobić na kompie.

A można to jakoś sprawdzić w dzienniku zdarzeń albo w innym miejscu? np jakiś wers który pokaże mi przejscie logowania. Bo były długie sesje i nie wiem po co ktoś miałby siedzieć 1,5h w etapie logowania ;<

Skoro komp był odłączony od zasilania, to… może bateria na płycie głównej już siada? Sprawdź datę w BIOS/UEFI.

znalazłem ophcracka… Mogę sprawdzić co dana osoba robiła?

Jakby był mądry, to zamiast bawić się ekranami logowania, pożyczyłby sobie dysk na 30 minut i zrobił kopię 1:1.