Dziwaczny problem z mikrofonem POMOCY

(Royas18) #1

Witam wszystkich mam problem ze standardowym mikrofonem do komputera Kupiłem go 3 dni temu podłaczyłem i dzialal bez zazutów wszystko pieknie nastepnego dnia mikrofon nie działal .Co mogło sie z nim stac ??

Gdy do niego cos mowie moj dzwiek jest szłyszalny w głosnikach lecz jest on bardzo cichy .

Spr wszystkie sówaki w regulacji dzwiekow i wszystko jest ok

Wiec co moze z nim byc nie tak ====> Pomuscie mi jak najszybciej

Moze spaliłem jakos karte ze mikrofon mi nie działa ?? jestem blady :lol:

Tagze przeinstalowałem windowsa i sterowniki i nic zadnych reultatow

Moze miał ktos taki sam problem jak ja pomuscie :frowning:

Moja karta dzwiekowa to MINT 3d 4 kanałowa

(Piotrekjunior) #2

Jest takie polecenie ktore wzmacnia głos mikrofonu:

PANEL STEROWANIA->DZWIEKI I URZADZENIA AUDIO->w "slosnosc urzadzenia"kliknij na ZAAWANSOWANE->przy mikrofonie kliknij ZAAWANSOWANE->i zaznacz ostatni kwadracik (zaptaszkuj) to jest ZWIEKSZENIE WYDAJNOAJNOSCI MIKROFONU.

beztytuu5eq.jpg

(Royas18) #3

Dzieki za odpowiedz ale to nie rozwiazuje mojego problemu ja nie mam wogule takiej opcji aby zwiekszyc wydajnosc mikrofonu (moze dlatego ze mam win98SE)

POMOCY !!

(Piotrekjunior) #4

Ja mam XP. Ja kiedys mialem 98 ale wtedy nie bawilem mikrofonem. Probowalem pomoc. :wink: :wink: :wink:

(Slafur) #5

Może będzie to uszkodzenie fizyczne mikrofonu. Próbowałeś z innymi mikrofonami ???

(Royas18) #6

Siemka nic z tego moj mikrofon nadal nie dziala :frowning:

Byłem z nim u kolegi i jest sprawny , lecz u mnie nie chce działac znalazłem opcje wzmocnienie mikrofonu duzo to nie dało.

Co mam dalej robic moze cos z karta muzyczna ??

(Damian) #7

Skoro mówisz że w ustawieniach wszystko podgłośniłeś, robiłeś nawet reinstalke, śmiem stwierdzić,że może być to coś z kartą muzyczną :frowning:

Pożycz od jakiegoś kolegi mikrofon i wepnij u siebie. Jak nei pomoże to zanieś karte do serwisu i niech sprawdzą.

(Krzysieknd2) #8

Jak mikrofon od kolegi nie pomoże - być może będziesz musial kupić nową dźwiękówke. A czy to masz tylko w mikrofonie? Bo jeżeli nie to nie opłacało by się kupować nowej karty tylko i wyłącznie żeby se na Skype pogadać(czy gdzie tam) :wink: A moze to mikrofon sie poprostu zrąbał ?? Sprawdź to

(Damian) #9

Czytaj uważnie posty :?

(Krzysieknd2) #10

Hmm..srx :smiley: to efekt wypracowania na polski :wink: Może jednak ta karta. A czy mp3 w winampie dobrze Ci chodzą ? Muzyka w grach itp. to tylko mikrofon nie chodzi?

(Krz121) #11

Zainstaluj sobie nowe drivery do karty. Podaj jaką masz to dam ci link do strony.

(system) #12

Sprawdź wszystkie ustawienia mikrofonu.

1. W mikserze systemowym. (zobacz w zaawansowane ustawienia mikrofonu)

2. Multimedia.

3. Mikser drivera.

Może nieopatrznie dałeś gdzieś ptaszka na wyciszenie lub suwak jest za nisko na volume, lub recorder?

PS: Ja też mam 98 SE!