Dziwaczny problem z mikrofonem POMOCY

Witam wszystkich mam problem ze standardowym mikrofonem do komputera Kupiłem go 3 dni temu podłaczyłem i dzialal bez zazutów wszystko pieknie nastepnego dnia mikrofon nie działal .Co mogło sie z nim stac ??

Gdy do niego cos mowie moj dzwiek jest szłyszalny w głosnikach lecz jest on bardzo cichy .

Spr wszystkie sówaki w regulacji dzwiekow i wszystko jest ok

Wiec co moze z nim byc nie tak ====> Pomuscie mi jak najszybciej

Moze spaliłem jakos karte ze mikrofon mi nie działa ?? jestem blady :lol:

Tagze przeinstalowałem windowsa i sterowniki i nic zadnych reultatow

Moze miał ktos taki sam problem jak ja pomuscie :frowning:

Moja karta dzwiekowa to MINT 3d 4 kanałowa

Jest takie polecenie ktore wzmacnia głos mikrofonu:

PANEL STEROWANIA->DZWIEKI I URZADZENIA AUDIO->w "slosnosc urzadzenia"kliknij na ZAAWANSOWANE->przy mikrofonie kliknij ZAAWANSOWANE->i zaznacz ostatni kwadracik (zaptaszkuj) to jest ZWIEKSZENIE WYDAJNOAJNOSCI MIKROFONU.

beztytuu5eq.jpg

Dzieki za odpowiedz ale to nie rozwiazuje mojego problemu ja nie mam wogule takiej opcji aby zwiekszyc wydajnosc mikrofonu (moze dlatego ze mam win98SE)

POMOCY !!

Ja mam XP. Ja kiedys mialem 98 ale wtedy nie bawilem mikrofonem. Probowalem pomoc. :wink: :wink: :wink:

Może będzie to uszkodzenie fizyczne mikrofonu. Próbowałeś z innymi mikrofonami ???

Siemka nic z tego moj mikrofon nadal nie dziala :frowning:

Byłem z nim u kolegi i jest sprawny , lecz u mnie nie chce działac znalazłem opcje wzmocnienie mikrofonu duzo to nie dało.

Co mam dalej robic moze cos z karta muzyczna ??

Skoro mówisz że w ustawieniach wszystko podgłośniłeś, robiłeś nawet reinstalke, śmiem stwierdzić,że może być to coś z kartą muzyczną :frowning:

Pożycz od jakiegoś kolegi mikrofon i wepnij u siebie. Jak nei pomoże to zanieś karte do serwisu i niech sprawdzą.

Jak mikrofon od kolegi nie pomoże - być może będziesz musial kupić nową dźwiękówke. A czy to masz tylko w mikrofonie? Bo jeżeli nie to nie opłacało by się kupować nowej karty tylko i wyłącznie żeby se na Skype pogadać(czy gdzie tam) :wink: A moze to mikrofon sie poprostu zrąbał ?? Sprawdź to

Czytaj uważnie posty :?

Hmm…srx :smiley: to efekt wypracowania na polski :wink: Może jednak ta karta. A czy mp3 w winampie dobrze Ci chodzą ? Muzyka w grach itp. to tylko mikrofon nie chodzi?

Zainstaluj sobie nowe drivery do karty. Podaj jaką masz to dam ci link do strony.

Sprawdź wszystkie ustawienia mikrofonu.

  1. W mikserze systemowym. (zobacz w zaawansowane ustawienia mikrofonu)

  2. Multimedia.

  3. Mikser drivera.

Może nieopatrznie dałeś gdzieś ptaszka na wyciszenie lub suwak jest za nisko na volume, lub recorder?

PS: Ja też mam 98 SE!