Dziwna aktualizacja dla systemu Windows XP (KB911164)

Cześć,

Co to jest za aktualizacja dla systemu Windows XP o numerze KB911164?. Takie wpis widnieje w programie Reg Cleaner w zakładce Odinstaluj. W Dodaj/Usuń w Panelu Sterowania tego wpisu nie ma. Szukałem również na Sieci co oznacza ta aktualizacja, nie znalazłem nic na ten temat. Opcje Aktualizacje Automatyczne w Panelu Sterowania mam całkowicie wyłączoną - skąd mi się zainstalowała ta aktualizacja i dlaczego jest widoczna w programie Reg Cleaner a w Dodaj/Usuń nie?.

Proszę zmienić tytuł i nie pisać każdego słowa z dużej litery :evil:

Prawdopodobnie któraś z aplikacji systemowych/programów zawiera tą poprawkę i zostaw i nie ruszaj.

a jak wejdziesz w windows update na strone to masz ją w histori aktualizacji patrzyłeś tam :wink:

pysiu , właśnie cały problem w tym jest że nie aktualizowałem Systemu Windows Update a opcje Aktualizacje Automatyczne w Panelu Sterowania mam całkowicie wyłączoną…

Złączono Posta : 02.11.2006 (Czw) 13:32

JNJN a jakia aplikacja systemowa/program może zawierać tą poprawkę?.

Mi się podobnie stało miałem wyłączoną Aktualizacje automatyczne i samo się włączyło

I nie wiadomo od czego włącza się ta aktualizacja?. A wie ktoś z Was co to jest za aktualizacja o numerze KB911164?.

:arrow: Google też raczej milczy na ten temat…

kosior6 , w Google coś tam pisze otej aktualizacji KB911164, wiele mi to nie mówi a praktycznie nic. Są to tylko domysły i to co udało mi się wyczytać pobieżnie. Jak coś wiesz więcej na ten temat to podziel się tą informacją na Forum :slight_smile: .