Dziwna aukcja n97 za 250?

Spójrz na swój telewizor, myślisz Lg albo Samsung a tu zonk :slight_smile:

Wszystko w dzisiejszych czasach jest produkowane w Chinach, na ich zasadach i zgodnie z ich normami.

Nawet Apple produkuje w Chinach, za miskę ryżu i 2 dolary a sprzedaje za 4000zł albo pareset dolarów.

Pozdrawiam

Mówiliśmy tutaj o CHIŃSKICH firmach, a nie sprzęcie produkowanym w Chinach na zlecenie innych firm.

Bardzo fajny jest. A z tyłu ma na tabliczce napis “Made in Japan”.

Sprzęt robi dla nich Foxconn. Produkowane są u nich także XBoksy, Playstacje, Wii, telefony dla Motoroli oraz komputery i laptopy dla Della.

To mogę pogratulować szczęścia, bo mój Samsung made in China, moja Nokia w duzej mierze made in Chine (bateria France), TV LG in china, nawet organizer mam made in chine

Produkcja chińska a wgłębiając się w szczegoły, normy Chińskie z atestami EURO

Nie mówię o produkcji! Wszystko jest produkowane w Chinach, ale materiały są od innych firm. Ja mówiłem o takiej sytuacji kiedy materiały są też z Chin.(I jak kolega moderator wspomniał chińskie firmy)

A znane produkty dobrych firm, które są “made in china”, są robione na takiej zasadzie, że materiały są wysyłane do Chin i tam “składane”.

Jak się zaczynie pierniczyć sprzęt po 30 dniach do pół roku to już tego na allegro nie zobaczysz. A i tak na Allegro widać że komentarze są mało ciekawe. A tak naprawdę ludzie polecają produkt czasem pod wpływem jakieś “euforii”, a tym co nawala to wealngą go w kosz i kupią normalny telefon a nie zabawkę dla dzieci.

Dobrego sprzętu za grosze nikt nie sprzeda, chyba że używany.

Zobaczcie ile jest aukcji typu telefony, jakieś X-kloce, PS3-podróbki nie tylko na Allegro. A jaka super cena! !!

Telefon N97 kosztuje 60zl a przesylka 90zl :stuck_out_tongue: kupiłem ten telefon i nie jest taki zly jak za ta cene :p( trzeba sobie karte pamieci dokupic max 8 gb )

Dodane 27.01.2011 (Cz) 17:18

TV dziala tylko ja glosu nie umiem ustawic bo szuszczy albo po prostu nie da sie :stuck_out_tongue:

Bo to nie jest Nokia N97 tylko N97 podróba z chin i nie warto tego kupowac.:slight_smile:

Patrz na aparat fotograficzny. N97 ma 2mpx A nokia ma 5mpx