Dziwna instalacja uTorrent

Cześć, mam minilaptopa Nokia Booklet 3g z windows 7 Starter i chciałem zainstalować program uTorrent.

I tu zaczyna się problem, bo instalacja przebiegła pomyślnie, skrót na pulpicie został utworzony tak jak tego chciałem, torrenty dodawane są jak należy. Jednak po zamknięciu i włączeniu tej aplikacji (klikając na skrót na pulpicie) za każdym razem uruchamia się instalator uTorrenta. Ustawienia nie przepadają, historia jest jaka była, ale denerwujące jest każdorazowe instalowanie programu…

Mam w domu jeszcze jednego laptopa i PCta, tam wszystko działa prawidłowo.

Wiecie co jest nie tak?

Wywal skrót z pulpitu,

wejdź w menu, ppm na programie i stwórz skrót na pulpicie

To, co masz na pulpicie, to nie jest skrót, tylko instalka. Po zainstalowaniu programu, skrótu szukaj w START->WSZYSTKIE PROGRAMY. W XP-ku jest na samej górze.

Znaczy tak - ikona na pulpicie ma ta charakterystyczną strzałeczkę, którą mają wszystkie inne skróty. Poza tym plik instalacyjny ma inną nazwę.

Zrobiłem tak jak proponowaliście, ale znów to samo. Co więcej - kliknąłem na plik torrent, i powinno pojawić się okno uTorrenta z informacją, że torrent znajduje się już na liście trackerów. Jednak zamiast tego nawet wtedy włącza się instalacja całego programu…

Nie pytałbym gdybym wiedział ze to jest coś prostego :slight_smile:

Odinstaluj program przez panel sterowania.

Restart komputera,

Wywal katalogi związane z programem: Menu Start->Wyszukaj->Wpisz utorrent i wywal wszystko co związane z programem. (ale ostrożnie, żeby czegoś ważnego nie wywalić)

Przeczyść komputer Ccelanerem i zainstaluj ponownie utorrenta.