Dziwna podmiana CMS'a SMF

Mam swoją domenę powiedzmy mojadomena.tk. Poproszono mnie o stworzenie forum dla znajomych więc stworzyłem pod adresem forum.mojadomena.tk. Skorzystałem z CMS’a SMF 2.0.2. Forum pochodziło kilka tygodni i w piątek pod adresem pojawiła się następująca strona: cayzrzutd_xrqewqa.jpg Pomyślałem, że to jakieś włamanie i że moja praca poszła jak krew w piach. Z drugiej strony kto włamuje się na serwer, wgrywa inny CMS i zostawia go bez instalacji? Większe zdziwienie było gdy po zalogowaniu do FTP’a oprócz katalogu forum.mojadomena.tk pojawił się jeszcze katalog o nazwie forum.mojadomena.tk_old gdzie znajdował się - nie zrobiony przeze mnie - backup starego CMS’a. Po przeniesieniu struktury na właściwe miejsce forum działa. Moje pytanie brzmi co mogło być przyczyną czegoś takiego? Pozostałe subdomeny działają bez zarzutu. Jak mogę się obronić przed taką sytuacją? Pozdrawiam.

Nie wiadomo jaki serwer, jaka strona …czyli typowa zgaduj, zgadula.

Sprawdź daty modyfikacji plików (chociaż pewnie już na to za późno), zerknij w logi serwera co się wtedy działo …zagadaj do supportu, czy oni coś na ten temat nie wiedzą.

OK! No tak nie za wiele podałem. Hosting mam współdzielony na DreamHost. Nie jestem właścicielem, a jedynie użytkuje. Być może to przez to. W logach mam tylko skrót http i dalej nic. Skontaktuje się W sumie pytanie powinno brzmieć: czy katalog z końcówką _old tworzony jest jakoś automatycznie, jeśli tak to w jakich sytuacjach. A i sprawdziłem jeszcze DreamHosta, istnieje tam możliwość instalacji automatycznej kilku CMS, między innymi dotProject. Być może ktoś się machnął i zainstalował na mojej subdomenie. Skontaktuje się z właścicielem i się zapytam czy coś o tym wie. Dzięki za pomoc i sorry za tę zgadulę.