Dziwna praca procesora. Sprawdzenie loga

Mam problem. Mój komp jakieś dwa dni temu zaczął świrować. Co kilka sekund działa na 80 - 100%. Niby to nic takiego ale dobija i denerwuje. Prosze o sprawdzenie loga.

Log czysty.

Możesz kosmetycznie ciachnąć.

System najbardziej spowalnia Ci obecność Nortona. Wykorzystuje on bardzo dużo i dlatego nie jest zalecany na komputery o nieco słabszej konfiguracji sprzętowej. I na to niestety nie ma rady. Co najwyżej możesz poczytać o Optymalizacji systemu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

Ale ja mam 1,5 GB RAM Athlon XP+ 2200. Poza tym nie miałem wcześniej tych problemów zaczęło sięto jakieś dwa dni temu a nic nowego nie instalowałem. I dlaczego mi tak ten procek zaczął chodzić ?? Wie ktoś moze. Dzięki za sprawdzenie loga.

Na wszelki wypadek po odłączeniu neta i wyłączeniu Nortona i prawie wszystkich prgramów w tle dalej to samo. Na pewno nie mam żadnych wirów?? Może czym innym loga zrzucić ?? Proszę o odp.

Na pewno, a przynajmniej w logach ich nie widać.

Możesz dla pewności jeszcze przeskanować http://www.ewido.net/en/ i wrzucić raport oraz log z SilentRunners.Jeżeli podczas uruchamiania silenta pokaże się jakiś błąd, to proszę podać jego dokładną treść.

Ale mimo to podejrzewam, a wręcz jestem pewien że system najbardziej spowalnia Ci obecność Nortona. Produkty marki Symatec mają to co siebie, że zazwyczaj obciążają komputer. Proszę popatrz chociażby na to ile usług jest od Nortona:

Pedzel proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem, używając opcji Zmień

Tylko nie krzyczeć na Pędzelka :: Oto log z silenta z ewido się nie mieści. Na ewido znalazł dość dużo syfu. Za 4 backdoory. Może ten log z silenta coś pomoże.

Zajrzyj tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 559#869559

Raport z ewido proszę wkleić do Notatnika => zapisać i zapisany plik umieścić w jakimś serwisie hostingowym, a następnie zlinkować do tego pliku.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=96929

Nic nie pomogło. Log z evido pokazał parę trojanów. Przeinstaluję system najwyżej.

Reinstal nic nie da jeśli masz infekcję. Wklejaj ten raport z Ewido.

Zobacz w Menedżerze zadań, jaki proces tak obciąża kompa :slight_smile:

Raz jest to svchost.exe a raz CLI.exe róznie . Ok no to wkleję tego loga za parę minutek.

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 14:33

Zformatowałem dysk. Przeinstalowałem wina. Niby lepiej ale dalej mi coś nie pasuje zmieniłem antyvira na mks. Nadal co kilka sekund 100%. Dlaczego tak może siędziać. Wklejam nowy log z HJ.