Dziwna praca wentylatorów GTX 970

Witam mam pytanie nie wiem może mi się wydaje, ale czy te wentylatory od karty graficznej dobrze pracują ? Bo po włączeniu komputera jeden pracuje wolnej a potem wydaje mi się jak by pracowały tak samo nie wiem może to tylko mnie się tak wydaje, ale prosze niech ktoś zobaczy i oceni. Jeśli zły dział to przepraszam i prosze o przeniesienie. Tak wiem muszę go wyczyścić dokładnie

Zamiast zakładać milionowy temat dla warchlaka obrońcy biednej nvidii, to odpaliłbyś furmark’a i sam zobaczył jak się zachowuje chłodzenie pod obciążeniem i podczas spadku temp. Dziwne by było żeby ta karta na “zimno” kręciła kulerami na maksa jednostajnie ._.

Sorki, ale nie mam jak tego zrobić czyli odpalić Furmark i sprawdzać wiatraki a chciałem tak zrobić bo mam krótki kabel od monitora i nie dosięga do miejsca gdzie to nagrywałem .

Nie rozumie. Nikt ci nie karze kopać piłki i za nią biec. Furmark to nie gra, nie musisz specjalnie przy tym siedzieć i się non stop na to patrzeć.

Tak wiem, ale nie podłącze kabli poza zasilaniem pod kompa wystawionego obok biurka bo sięgają tylko dwa kable od zasilania i od klawiatury nie podłącze monitora bo brkauje mi kabla nawet jak komp stoi tam gdzie zawsze to kabel sięga styk ze tak sie wyrażę

Tak pracują wentylatory podczas nagrania przez 2 minuty najpierw jeden jest wolniejszy a potem chyba tak samo pracują