Dziwna sprawa ... :>

otoz stalo mi sie cos dziwnego z moim folderem…

zaczne moze od tego ze zauwazylem to po tym, jak usunalem pare wpisow w trybie awaryjnym…

kiedy chce otworzyc folder znajdujacy sie w moich dokumentach , wszystko nagle sie zawiesza…sprawa jest o tyle dziwna,ze dzieje sie tak tylko wtedy kiedy widok ustawiony jest na miniatury… kiedy przenioslem caly folder na pulpit(z widokiem ikony) wszystko było OK- do czasu kiedy nie zmienilem na miniatury…

Złączono Posta : 07.08.2005 (Nie) 1:03

aha z innymi folderami wszystko jest w porzadku :slight_smile:

Jesli zrobiles kopie rejestru to przywroc stary rejestr

Pozdrawiam,

Któryś plik w tym folderze, musi być uszkodzony, przez co system nie może go odczytać co doprowadza do jego zawieszenia się.

Przy miniaturach, zawiesza, a kafelkach nie, dlatego, że aby wyświetlić miniaturę, system musi odczytać dany plik. Przy zwykłych ikonach jest to zbędne i dlatego nic się nie dzieje.

Reasumując, musisz odnaleźć wadliwy plik i go wywalić.

Jesli to wina rejestru to mozesz przywrocic domyslne wpisy (o ile masz wlaczona funkcje przywracania systemu)

Poczytaj

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=14270&st=0entry94619

Pozdrawiam,

moze nie chodzi tu o rejest ale o plik który odpowiada za miniatury Thumbs.db gdzie jest on ukryty

Opcje Folderów=>> Widok Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (odznacz) oraz Pokaz ukryte pliki i foldery zaznaczyć

następnie przejdz do Moich Dokumentu i usun dany plik, gdzie następnie uruchom ponownie komputer

Jesli zrobiles kopie rejestru to przywroc stary rejestr

kopie usunąłem :frowning:

Jesli to wina rejestru to mozesz przywrocic domyslne wpisy (o ile masz wlaczona funkcje przywracania systemu)

przywracanie systemu wylaczone :frowning:

moze nie chodzi tu o rejest ale o plik który odpowiada za miniatury Thumbs.db

to wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne: uzywalem ostatnio ODKURZACZA , a on usuwa *.db :confused: a w tym folderze są niektore rzeczy ukryte przed wscibskimi :confused:

sprawdz moze pomoze

nie pomoglo :frowning:

tzn usunełes plik i uruchomiłeś ponownie kompa?

ok mam przeoczylem jeden folder:) znalazlem folder bez thumbs i wywaliłem go :slight_smile: dzieki wielkie :slight_smile: jak mi powiesz jak moge dać plusika to CI go dam :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.08.2005 (Nie) 10:43

ok dostales plusika , nalezalo sie :slight_smile:

tzn ze usunełeś ten plik z Moich Dokumentów??

tak jest mistrzu:) tzn caly podfolder wywalilem -na szczescie nic szczegolnego w nim nie bylo :slight_smile: pozdrawiam dzieki :slight_smile: