Dziwna strona startowa w Chrome i wyszukiwarka + logi FRST do sprawdzenia

Witam!
Mam dziwną stronę startową i wyszukiwarkę w Chrome, której nie mogę usunąć.
Screen z Chrome’a

Oczywiście załączam logi z FRST:
Shortcut.txt (92,0 KB)
Addition.txt (93,1 KB)
FRST.txt (152,7 KB)

Proszę o ich sprawdzenie, bo obawiam się, że mam syf w kompie! Doradźcie mi, jak to ustrojstwo wywalić. Zauważyłem też, że zniknęły mi ikonki rozszerzeń do Chrome’a obok paska adresu. Są za to w menu rozwijanym (te trzy kropeczki obok paska adresu). To normalne??

Tak jakbyś wtyczkę z chomikuj ściągnął :slight_smile:

1 polubienie

No bo korzystam z Chomikuj. Mi chodzi o ten “Web”. W logach nic nie ma podejrzanego?

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST,
    fixlist.txt (2,9 KB)
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Jeśli masz włączoną - i tylko wtedy - synchronizację w Chrome to musisz ją zresetować. Tu opisano problem resetu synchronizacji.
  4. To nie to samo co w punkcie 3. W Ustawieniach Zaawansowanych na samym dole uruchom Resetowanie ustawień. Resetuje tylko ustawienia, nie zakładki i hasła.

OK. a historia i formularze?

[Edycja]
Jak na razie jest w porządku. Ikonki się po prostu schowały, bo pasek adresu się rozciągnął. Wyszukiwarka “Web” zniknęła, strona startowa jest normalna, tylko nie mam pewności co do tej synchronizacji. Zresetowałem tak, jak kazał @iJuliusz i ponownie się zalogowałem do konta Google (wylogowałem i zalogowałem). Jak sprawdzić, czy sync chodzi dobrze?