Dziwna zmiana na YT

Też tak macie, że gdy kończy się jakiś film czy teledysk na YT to nie widać końcówki, bo wskakują jakieś miniaturki z odnośnikami? Da się to wyłączyć?

Ja sobie je niedawno odblokowałem, jak masz dodatek do blokady reklam to przetestuj w nim:

youtube.com##.ytp-ce-element

PS. to wycina wstawione zdjęcie wideo z linkiem ale nie powinno ruszać adnotacji jak jakaś się zachowała lub dodał ją ktoś w 2020 (ze starych wideo YT masowo usunął adnotacje).

Też tak mam i niemiłosiernie mnie to wkurza.

Przecież tak jest “od zawsze”. Może teraz je zobaczyłeś, bo przestał ci działać adblock :wink:

2 polubienia

AdBlock raczej tego nie blokuje jak nie używa np.:

Polskie filtry elementów irytujących - a je trzeba ręcznie w internecie znaleźć i “świadomie” zasubskrybować (kliknięciem lub kopiąc odpowiedni url), jedynie AdGuard oferuje je dostępne w ustawieniach do ręcznej prostszej aktywacji.

Jaki znowu adblock? Jakby tak było zawsze to dawno bym zauważył to irytujące zjawisko.

Chodziło mu o to, że to było od dawna już. Może nie zauwazyłeś tego wcześniej bo blokował to bloker reklam który miałeś w przeglądarce zainstalowany jako wtyczka. Ja też pamiętam, że takie coś było od dawna na YT. Tyle, że ja się do tego przyzwyczaiłem i nie zwalczałem. Jednak wiem, że odpowiednie filtry w blokerach reklam rozwiązują ten problem.

nigdy nie korzystałem z adblockerów.