Dziwne akcje z czcionką podczas przeglądania internetu

Witam , mam taki problem otóz gdy włączę przeglądarkę Firefox czasmi tekst na stronach a dokładnie czcionka jest hmmm jakby to nazwać rozpikselowana . Wystarczy zaznaczyć myszką ten niewyraźny tekst i automatycznie zmienia się i wygląda prawidłowo . O co chodzi tak jakby ? Dzięki za wszelką pomoc i pozdrawiam .

Mam dokładnie to samo, wyłącznie na FB. Jeszcz nie doszedłem dlaczego tak się dzieje.

CoolWeed

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ok już sobie poradziłem z tym fantem . Wszedłem we właściwości ekranu i tam uruchomiłem jakąś funkcję dopasowywania tekstu ClearType do mojego monitora i po problemie . To taka wskazówka dla innych jakby była taka potrzeba .

[dopasowywania tekstu ClearType do mojego monitora i po problemie]- W moim przypadku nie pomaga(robiłem to zaraz jak się problem pojawił)

xyzzyx spróbuj jeszcze wyłączyć w Firefoxie - KORZYSTAJ Z AKCELERACJI SPRZĘTOWEJ JEŚLI TO MOŻLIWE

 

OPCJE > ZAAWANSOWANE > zakładka OGÓLNE

-sprawdzam tą opcję. Problem pojawia się czasami więc potrwa. THX.

I jak tam pomogło ?

Coś lepiej jest. Zdarzało się to sporadycznie i tylko na FB-dlaczego?

Mi całkowicie usunęło ten problem , ten pierwszy sposób nie do konca sobie poradził ale to drugie już tak .