Dziwne awarie systemu Windows Xp Pro

Witam.  Mam taki proble.  Laptop Hp Compaq Presario C792EW -Windows Xp Pro Sp3.  Wczoraj wieczorem wyłączyłem lapka.  Dziś rano właczam uruchamia sie i staje na ekranie WinXp … na dole latają te fasolki ale system się nie ładuje. Czekałem 15minut.  W trybie awaryjnym się uruchomił.  Jakieś dwa tygodnie może trzy  temu miałem ten sam problem-stawianie systemu od nowa. Dysk sprawdzany HDTune ,skanowany Nod32 i Gmer żadnych alarmmów o wirusach. Więc w czym problem? Czyżby lapek dobiegał końca swoich dni? Uszkodzona płyta główna? Co sprawdzić jeszcze w tym lapku? 

XP dobiegł już swoich dni. Tutaj nawet najlepszy pakiet AV nie pomoże … 

No widzisz .Dziwne ,że na drugim kompie jeszcze nie dobiegło swoich dni :).

Dobiegł ale bez przesady nadal jest bardzo popularny

http://pclab.pl/news58965.html

 

 

Przyczyn może być bardzo wiele ale jak dysk OK może wrzuć screena z HDTune z zakładki Health. Przy okazji temperatury z HWinfo. Co do wirusów polecam skan Malwarebytes oraz logi z FRST na forum wtedy będziesz mieć 100% pewność, że system czysty. Może rzeczywiście lapek kończy żywot.

Wysypał się po zainstalowaniu SRSroot wiem,że nod pokazał wirusa przy instalcji. I pózniej już nie wstał po wyłączeniu.Narazie sytem postawiony i śmiga .

A to ciekawe, czemu tak sądzisz?

 

rubin714p sprawdź może pamięć RAM bo to ona czasami powoduje takie wariacje.