Dziwne blokady z promowaniem postów na Facebooku w Nigerii

Dzień dobry

Mam do Państwa pytanie niezwiązane z tematem Forum, dlatego proszę Państwa, o podpowiedź kto może mi w ty pomóc. Bardzo Państwa za to przpraszam.

Konkretnie chodzi o Facebooka. Kiedy chcę promować posty na fanpagu stwierdzam, że mogę promować w Nigerii. Pojawia się także mapa Nigerii. Dlaczego?

Zrozumiałe jest, że mnie interesuje promowanie moich postów na fanpagu w Polsce.

Mam jeszcze drugie pytanie: czy za to promowanie postów można przekazać wcześniej jakieś pieniądze na określone konto , żeby później Facebook mógł stopniowo pobierać pieniądze, za poszczególne promocje?

Jeszcze raz bardzo Państwa przepraszam za te pytania nie na temat. Ja po prostu nie mam się kogo poradzić w tej sprawie.

Pozdrawiam
dickkor

Dzień dobry

Zawiadamiam Państwa, że w końcu września podjąłem decyzję o rezygnacji z fanpaga w którym podpisuję Dikkor. Jednocześnie podjąłem decyzję o założeniu nowego Fanpaga, który podpisuję roszrysz2.

Z promocji mojego poprzedniego Fanpaga zrezygnowałem, bo nie mogę przecież finansować promocji moich postów w Nigerii, gdzie nikogo nie znam.

Z wyrazami szacunku

dickkor