Dziwne działanie internetu

Problem polega na tym że gdy gram w counter strike mam mały ping 10-40 ale gdy coś ściągam to bardzo wolno lub pliki przestają się ściągać i trzeba je pobierać na nowo stronki też wolno się ładują ale w grze jest wszystko idealnie nic się nie zacina rano ściągałem pliki po 50kb/s do 200kb/s a teraz różnie mi pokazuje ale często jest pokaZAny tylko transfer ale plik się nie pobiera proszę o pomoc z góry dzięki

moja karta sieciowa to: Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC

Co to za łącze, kto jest dostawcą, czy masz jakieś proxy ustawione / TOR, czy inne tego typu aplikacje? Problem widać jest poważny, bo straty pakietów są tak duże, że wszystkie kropki znikają z Twoim wypowiedzi…

Za dużo nie wiem bo nie ja zakładałem ten internet mam neta od jakiegoś kolesia który prywatnie rozprowadza sieć po mieście za pomocą kabli i niby to nie działa na zasadzie jak w radiówce im więcej ludzi tym gorsza przepustowość przed formatem wskazywało mi prędkość download 1200k/s upload 400kb/s wzwyż a teraz na teście mam 200kb/s downloadu i 1000 uploadu co jest bardzo dziwne i wyjaśnia czemu tak wolno wchodzą mi stronki tylko nie wiem czemu mam większy upload a nie na odwrót programów żadnych nie mam włączonych które obciążają sieć

http://www.speedtest2.com/results/1655223.jpg - góra upload dół download …

xD Nie spotkałem się jeszcze z takim łączem, które miałyby większy upload niż download xD Asymetryk, ale jakiś dziwny :wink:

Teraz już poważnie. Najpierw powyłączaj wszystkie programy, które łączą się z Internetem (oczywiście za wyjątkiem przeglądarki z otwartą wyłącznie stroną speedtestu). Upewnij się, czy system nie ściąga aktualizacji i czy antywirus nie ściąga baz danych. Możesz nawet odpalić jakiegoś Linuksa Live-CD, aby mieć pewność.

Testuj na stronach: www.speedtest.net, www.dsl.cz i http://test.vline.pl.

Jeśli ciągle będzie pokazywać, że łącze jest “asymetryczne odwrotnie”, przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania (jeśli nie masz ulotki możesz to pominąć) bądź skonsultuj się z adminem lub farmaceutą.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.