Dziwne dzialanie systemu - prosze o sprawdzenie loga

Mam problem z systemem - czasem zawiesza sie w momencie bootowania (na tym ekranie gdzie pod logiem Microsoftu przesuwają się trzy prostokąciki w polu), czasem się uruchamia, ale działa bardzo wolno (ładowanie trwa koło 5 minut), a czasem uruchamia się normalnie. Nie wiem co z tym zrobić - proszę o pomoc - wklejam logi

Plik na czerwono usuń ręcznie w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu,a wpisy zafixuj.

Otwórz Notatnik i wklej:

Plik->Zapisz jako->ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki ->zapisz plik pod nazwą FIX.REG i odpal go w trybie awaryjnym.

Pokaż log z ComboFix.

lord_daron zastosuj się do instrukcji przedstawionych poniżej, a nie do instrukcji slake.

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej kolejno ścieżki:

C:\WINDOWS\system32\4Y54btyX.exe

C:\WINDOWS\xhelper.dll

Po wklejeniu każdej ścieżki z osobna kliknij na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgódź się na restart.

Usuń powyżej przedstawiony wpis korzystając z HijackThis.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Start >>> programy >>> akcesoria >>> narzędzia systemowe >>> zaplanowane zadania >>> skasuj wszystkie wpisy At.

Po wykonaniu wklej log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

slake

W kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects

znajdują się klucze, a nie wartości więc FIX.REG powinien wyglądać tak jak wskazał Adam 9870 :

W tym temacie została Ci uż zwrócona uwaga na niestaranne, chwilami szkodliwe sprawdzanie logów. Mimo to - brniesz dalej. Pomijasz syf do usunięcia a zalecasz usuwanie zainstalowanych programów, jak np.

w temacie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=167851

Od tej chwili masz zakaz pisania w tym dziale, gdy zignorujesz - zamieni się w Zakaz pisania na Forum.

Zastosowałem się do wszystkiego co napisał adam9870

a oto log ComboFox

Po ponownym uruchomieniu komputera wyskakują mi błędy

81b84232ab3d9d03.html

0de9f711b11f4d98.html

Gdy je zamknę (niezależnie co kliknę w tym drugim) w pierwszym klikam nie wysyłaj rozłancza mi neta (mam neo) i mogę się połączyć dopiero po restarcie kompa. CO ROBIĆ??

Log czysty.

Co do błędów pojawiających się podczas uruchamiania systemu - zobacz - Błąd Generic host Process for Win32 Services

A czym może być spowodowany ten błąd??

Wspomniany błąd jest spowodowany brakiem odpowiedniego zabezpieczenia zainstalowanego systemu operacyjnego. Robak powodujący pojawianie się wspomnianego błędu przedostaje się do systemu poprzez luki w systemie. Jedyną możliwą radą na uniknięcie tego typu sytuacji jest aktualizowanie na bieżąco systemu oraz zabezpieczenie systemu poprzez zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania zabezpieczającego jak firewall, czy antyvirus.

Czyli nawet jak zainstaluje łatkę która jest w linku który mi dałeś to nadal nie usunę tego robaka, a jedynie usunę problem z wyskakującym komunikatem??

Pobierając i instalując łatkę/łatki usuniesz robaka i zabezpieczysz system na przyszłość przed jego zainfekowaniem.

Dobra już wszystko działa - dzięki za pomoc