Dziwne foldery na dysku D

Witam. Na swoim komputerze posiadam 2 dyski twarde. Na dysku C mam wszystko, ale od pewnego czasu nie mogę zainstalować żadnego programu/gry itp. na nim. Dlatego postanowiłem, że może uda się to na dysku D. No właśnie… otwierając dysk D znajdują się tam dwa foldery o nazwach: “29228cbfd1b8860624fb” oraz “4544056ee51432fff0117963480a”. Po próbie ich otwarcia wyskakuje informacja o tym, że nie mam uprawnień do ich dostępu i aby uzyskać dostęp na stałe, należy nacisnąć przycisk “kontynuuj”. No i właśnie chciałem się dowiedzieć co zrobić i czy można po prostu zainstalować coś od tak na dysku D czy musi to być w którymś z tych folderów?

Wydaje mi się że są to foldery zapisu zamontowania dysku powiem ci że też mam to samo na dysku kiedyś skanowałem Kasperskyci nic nie wykazało! Jesli chodzi o uprawnienia to konto Administrator w systemie ma do nich dostęp dla tego cię prosi o to! Pozdro!

Wysłane z mojego BlackTAB przy użyciu Tapatalka

@BezNiqu - te foldery - to zapewne pozostałości po aktualizacjach systemu. Możesz je usunąć spokojnie, ale niekoniecznie łatwo. Najpierw spróbuj przejąć je na własność, względnie użyj Unlockera.

Dodatkowo - skoro “wszystko” masz na dysku C, i zaczyna tam brakować miejsca, to czas zastanowić się nad organizacją przechowywania, zanim system zacznie łapać zadyszkę.

A instalować możesz na dowolnym dysku/partycji/folderze - oczywiście zakładając że po zainstalowaniu będzie on nadal dostępny dla systemu. (choć i od tego są wyjątki - ale to zupełnie inna historia)