Dziwne foldery

Jestem świeżo po postawieniu systemu, pojawiły mi się jakieś dziwne nieznane foldery

45579563.png

64744458.png

windows nie raz tworzy takie dziwne foldery ,jeśli instalka jest czysta a system świeży to te foldery są nie szkodliwe wydaje mi się że możesz je usunąć na pewno z dysku d ,a z dysku c perflogs

raczej nie ma w tych folderach ważnych plików dla systemu

Wszystko na c i d jest puste.

Więc możesz śmiało usuwać. Nie powinno się nic stać, nawet jeżeli został tam utworzony jakiś plik i jest używany po po prostu całej zawartości nie usuniesz.

Pozdrawiam

Perflogs to normalny folder systemowy,reszta wygląda na foldery tymczasowe nie wyczyszczone np.w czasie instalacji SP 1.Podaj ich rozmiar i ewentualnie zawartość.Przeczyść system nawet dwukrotnie Ccleanerem

Tego perflogs zostaw,nawet kliknij w niego to powinien wyskoczyc folder admin,także go zostaw a ten numeracyjny możesz wywalić

Od razu ma czyścić CCleanerem. Od razu ma podać zawartość. Toż to zwykła kopia zapasowa. Tworzy się ona podczas instalacji. Najwyraźniej system zapomniał ją usunąć. U mnie raz te foldery są po instalacji, raz ich nie ma. Czy są, czy nie ma, usuwam :).

Instalka sp1 jest widocznie uszkodzona. Liczbowe powiny cię tu niepokoić , a PerfLogs tworzy się raz co 5 komp albo laptop #-o .

Usuń Liczbowe,a Perflogs zostaw w spokoju. #-o :-k #-o :idea: :-s

Foldery usunięte, temat uważam za zamknięty :smiley:

Sp1 się zainstalował, to były pozostałości po próbie poprzedniej nieudanej instalacji :slight_smile:

MrAsusrp6 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Każdy folder ,może posiadać jakąś zawartość i zazwyczaj tak jest …: Np w C:\PerfLogs są trzymane informacje na temat kondycji systemu ,oraz dane Monitora niezawodności i wydajności.

http://technet.microsoft.com/en-us/libr … 2173(WS.10.aspx

http://technet.microsoft.com/en-us/libr … 65998.aspx