Dziwne komunikaty o niebezpieczeństwie - Logi do sprawdzenia

Po ściągnieciu jakiegoś małego pliku avast wykrył jakiś wirus. A po kilku minutach zaczęły mi wyskakiwać jakieś komunikaty od avasta, że przychodzą jakieś dziwne wiadomości (ok 1 co 30s…). Musiałem wszystko zamykać po kolei. Wyłączyłem avasta. Internet zaczął chodzić znacznie wolniej. Zrobiłem reset. Po tym avasta zostawiłem włączonego, komunikatów nie ma, Net chodzi dobrze. Ale proszę s prawdzenie LOGA.

Dzięki. Pozdrawiam.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger. Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK. Po restarcie odpali Ci się Hijack, więc robisz skan i usuwasz wpisy:

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\ backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\ avenger.txt + nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Avenger

Hijack This

A Silent Runners nie mogę zrobić scana :oops: