Dziwne kreski na wyświetlaczu

Witam. Mam problem z laptopem. Po włączeniu pokazuje mi się takie coś na wyswietlaczu: http://images46.fotosik.pl/1480/87b71a88c7e02fccgen.jpg

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć lub podpowiedzieć jakiej usterki mógłbym się spodziewać??? Czy to karta graficzna się spaliła czy coś innego??? pozdrawiam

laptop to: hp pavilion dv2800 artist edition

karolek9024 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

uszkodzona jest pamięć karty graficznej

płyta główna jest do naprawy lub wyrzucenia (zależy to od właściciela laptopa co wybierze)

od razu mówię,że czyszczenie wentylatora i całego laptopa,nakładanie świerzej pasty to strata pieniędzy,czasu i nie pomoże lub pomoże na bardzo krótki czas.

można spróbować wygrzewania, ale tu żadnej gwarancji na nic nie ma

karta została przegrzana :frowning:

A duży będzie koszt naprawy? Da radę kupić nową kartę graficzną bez kupowania płyty głównej jako zamiennik?

nie da rady kupić,nowej osobnej karty graficznej

karta nV go8400M jest wbudowana w płytę główną

nie ma żadnego zamiennika

koszt naprawy (twz.rebaling) pg jest czasem równy zakupowi użyki

autoryzowana naprawa z gwarancją jest droga (ok.500zł.)

do kosztów naprawy po zakupie pg należy doliczyć jej wymianę, chyba ,że wymienią w cenie płyty a starą wezmą w rozliczeniu

pozostaje wygrzewanie płyty koszt ok.100-150zł. ale nikt niczego w takim przypadku nie zagwarantuje

po wygrzewaniu może chodzić 3 dni albo 2 lata, ale raczej nalezy spodziewać się trzech dni

zbieraj kasę na nowy lapterek #-o

pamięc karty graficznej… Ostatnie takie coś widziałem u siebie na padnietym S3 Virge’u :wink: Kręciłeś?

Jak sprzęt na gwarancji to może wymienią :wink:

pamięci w laptopie nie da się kręcić