Dziwne ładowanie stron www

Mam problem, aby wejść na jaką kolwiek stronę muszę kilka, a nawet kilkanaście razy kliknąć odśwież. Google, musiałem dzisiał aż 7 razy odświeżać aby wejść na stronę. W czym tkwi problem, co mam zrobić. Bo to wnerwia mnie i nie tylko gdy strona nie ładuje się zaraz.

PS. Strony długo się ładują !!

Może byś tak chociaż napisał z jakiej przeglądarki korzystasz ;] ?

Sorka!! Windows Internet Explorer 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_gdr.070227-2257

PS. Mam 2 systemy i na obu jest ten sam problem!!

Animologic może zaktualizuj IE do wersji 7. Profilaktycznie:

Przeskanuj PC AVG Antispyware po update, następnie wklej raport na Forum.

kiedys mialem podobny problem. powiedz z jakiego antyvira korzystasz. bo mi sie takie cuda dzialy jak mialem internet security nie wazne czy kaspra czy pande czy nortona ktores z zabezpieczen tak mi dzialalo ze zeby sie otworzylo trzeba bylo milion razy odswiezac.

Z doświadczenia wiem, że jeśli zaktualizuje do IE7 to komp będzie mi chodził jak trup. Mój komp to nie jest szybka maszyna i nie potrzebuje nowości techn.

Mam Pande Antivirus + Firewall 2007 (niezbędnik)

Robiłem antywirkiem ale nic nie wykrył (panda). Wczoraj przy instalowaniu wykrył 8 czegoś, bo jest taki skaner. Ale kliknołem OK myśląc, że coś wykryje.

PS. Moze dlatego, że nie miałem antywirka przez miesiąc na jednym systemie??

no jezeli to zwykly antyvir i firewall to nie jego wina.

a masz zwykly internet a przez zwykly mam na mysli ze nie jestes w jakims osiedlowym czy przez router

Mam z kablówki - zwykły modem

PS. Teraz zmieniłem z kabla sieciowego na USB, to niby jest lepiej ale ciągle to samo!!

no to nie wiem… ale pomysl po czym sie to zaczelo czy cos wczesniej instalowales cos usuwales cos sciagales cokolwiek. w sumie moglbys sprobowac przywracanie systemu.;] to czesto pomaga

Sprawdź czy coś Ci nie zżera pasma, sciagnij sobie np. Netmeter i sprawdz czy cos Ci się ściąga (uruchomione programy p2p, aktualizacja windows itp). No i jeżeli jesteś w osiedlówce jest możliwe, że ktoś zżera pasmo. Spinguj jakąś stronę, żeby zobaczyć czy coś niedobrego nie dzieje się z połączeniem (Pakiety wysłane muszą się równac pakietom odebranym)

dobrze mowi. jak tutaj nic nie wykryje to sprobuj przywrocenia systemu

To się zaczeło gdy uruchomił się (niewiem skąd) aktualizacja do Instal Shield Wizard. Teraz nie mogę zainstalować pewnego programu, a instalowałem go już raz (piszę o tym tutaj -> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=192609

en instal shield to istny wrzod na ****… ale mimo to po nim nie mialem takich problemow… a aktualizacja jego uruchamia sie automatycznie.

to

Złączono Posta : 11.10.2007 (Czw) 22:29

Mam ten program (NetMeter) i żółty pasek jest tak na 40-45% a czerwony w porywach od 55 do nawet 85%. Dobrze czy źle bo niewiem

B-Adder , radzę uważać na słownictwo. Proszę też użyć opcji icon_edit.gif

Areh…ale zes sie mnie uczepil. ten czwartek to rzeczywiscie paskudny dzien. probuje pomoc czlowiekowi ale jak tak bardzo chcesz to mozesz usunac moje konto i nawet zablokowac moj adres jesli jest taka mozliwosc. z reszta juz widze Ty poprawiles moj post.

To oznacza, że w tym momencie coś wysyłasz i ściągasz z neta. Sprawdź czy nie masz włączonych programów p2p (emule, bearshare, kazaa itp). Jak masz to wyłącz i zobacz czy net Ci normalnie chodzi. Jak nie masz nic takiego włączonego… to pewnie masz wirusa. Uruchom ponownie kompa i sprawdź czy tym razem przeglądarka strony Ci normalnie wchodzą

B-Adder , doceniam to że starasz się pomóc, ale mamy tutaj regulamin którego wszyscy użytkownicy powinni przestrzegać. Ale jak chcesz, nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Chwilowo dostajesz tylko zakaz pisania na 24h.