Dziwne logowanie w messenger

Witajcie, natknąłem się na dziwną rzecz messengerze i chcialem spytać o co może chodzić
„Klucz - pierwsze wyświetlenie na tym urządzeniu”
To oznacza że ktoś używał messka w tamtym dniu na owym tel? To nie moglem być ja wtedy!
Czy to o jakąś synchronizację chodzi?
Znalezione w zakładce „prywatność - logowanie”

Prawdopodobnie wyciekło hasło. Zmień je na inne i włącz 2FA (uwierzytelnianie dwuskładnikowe).

1 polubienie

Dodam że to mój drugi tel bo możecie myśleć że telefon nie należy do mnie, tylko nie używałem messa na nim 3 dni temu bo jestem poza domem i mam ze sobą inny tel. A możliwe że to jakaś synchronizacja?

Jeśli model urządzenia się zgadza i data aktywności - to w czym jest problem? O mechanizmach synchronizacji się nie wypowiem. :wink:

Data logowania jest nieznana bo zanim przypadkiem natknąłem się na tą opcję w messengerze to zmieniałem hasło i użyłem wylogowania z wszystkich urządzeń więc niestety taki zbieg okoliczności że nie ma daty logowania. Model tel się zgadza, to fakt. Szkopuł w tym że z tym telefonem była jakieś pół roku temu sam na sam moja byla i się zastanawiam czy ona jakiego keylogera nie zainstalowała wtedy i teraz korzysta :smiley: No nic, jak wrócę, zaloguje się na nim na chwilę na messa i później z drugiego telefonu będę obserwował czy pojawią się jakieś nieznane daty logowania.

Sync raczej nie… Zmień hasło dla spokoju i włącz 2FA.

Zmieniłeś hasło, ok. Teraz włącz jeszcze dwuetapowe uwierzytelnianie przy użyciu np. Google Authenticator:
Jak działa uwierzytelnianie dwuskładnikowe na Facebooku? | Facebook – Centrum pomocy
Poczytaj sobie.