Dziwne miejsce zapisu plików Office

(soanvig) #1

Witam! Mam problem gdyż każdy plik w jakimkolwiek programie Office nagle zaczął się zapisywać (oczywiście po wydaniu komendy) w następującej lokalizacji:

C:\Documents and Settings\alt\Dane aplikacji\Thinstall

Następnie jest folder programu. Potem dysk na którym miał być zapisany plik potem kolejne foldery i na końcu plik.

Reinstalacja nic nie pomogła.

np. wygląda to tak (jak wyznaczę żeby plik.doc zapisał się na dysku D w folderze mateusz)

C:\Documents and Settings\alt\Dane aplikacji\Thinstall\Microsoft Office Professional Edition 2003\%drive_D%\Mateusz\plik.doc

Alt to nazwa użytkownika

Ale lokalizacja zależy też od programu.

W tym wypadku proszę o pomoc

(Blotny) #2

Wejdź w ustawienia => zapisywanie

Tam można podać ścieżką domyślną.

(soanvig) #3

Dobra, ale mam 2007 więc tam nie mam opcji za b. nie mam jak dać opcji.

Ale przy zapisywaniu mogę kliknąć narzędzia -> opcje zapisywania. Ale co mam podać jako domyślną lokalizacją zapisywania plików? To jest przecież co innego (to co otworzy się gdy kliknę na zapis. Pierwszy folder. Ale i tak zapisze się w tej dziwnej lokalizacji)

Jak to u mnie wygląda:

-- Dodane 17.09.2009 (Cz) 21:29 --

PS co ciekawe! kiedy zapiszę plik to go niby nie ma, ale widać go w okienku jak chcę zapisać kolejny plik... Ale nie jest ukryty bądź coś takiego...

Hmm... może to być jakiś wirus czy coś takiego? Mi się to wydaje mało prawdopodobne

-- Dodane 17.09.2009 (Cz) 21:34 --

MOMENT! Znalazłem, że thinstall to narzędzie do tworzenia programów portable... no to się wyjaśnia bo niestety korzystam z wersji portable... hehe... to wykombinuję coś innego i powinno działać

(mysz 1) #4

Wybierasz gdzie chcesz zapisywać , zatwierdzasz i zamykasz Worda , po ponownym uruchomieniu powinien być prawidłowy folder .