Dziwne miejsce zapisu plików Office

Witam! Mam problem gdyż każdy plik w jakimkolwiek programie Office nagle zaczął się zapisywać (oczywiście po wydaniu komendy) w następującej lokalizacji:

C:\Documents and Settings\alt\Dane aplikacji\Thinstall

Następnie jest folder programu. Potem dysk na którym miał być zapisany plik potem kolejne foldery i na końcu plik.

Reinstalacja nic nie pomogła.

np. wygląda to tak (jak wyznaczę żeby plik.doc zapisał się na dysku D w folderze mateusz)

C:\Documents and Settings\alt\Dane aplikacji\Thinstall\Microsoft Office Professional Edition 2003%drive_D%\Mateusz\plik.doc

Alt to nazwa użytkownika

Ale lokalizacja zależy też od programu.

W tym wypadku proszę o pomoc

Wejdź w ustawienia => zapisywanie

Tam można podać ścieżką domyślną.

Dobra, ale mam 2007 więc tam nie mam opcji za b. nie mam jak dać opcji.

Ale przy zapisywaniu mogę kliknąć narzędzia -> opcje zapisywania. Ale co mam podać jako domyślną lokalizacją zapisywania plików? To jest przecież co innego (to co otworzy się gdy kliknę na zapis. Pierwszy folder. Ale i tak zapisze się w tej dziwnej lokalizacji)

Jak to u mnie wygląda:

http://img132.imageshack.us/i/beztytuukx.jpg/

Dodane 17.09.2009 (Cz) 21:29

PS co ciekawe! kiedy zapiszę plik to go niby nie ma, ale widać go w okienku jak chcę zapisać kolejny plik… Ale nie jest ukryty bądź coś takiego…

Hmm… może to być jakiś wirus czy coś takiego? Mi się to wydaje mało prawdopodobne

Dodane 17.09.2009 (Cz) 21:34

MOMENT! Znalazłem, że thinstall to narzędzie do tworzenia programów portable… no to się wyjaśnia bo niestety korzystam z wersji portable… hehe… to wykombinuję coś innego i powinno działać

Wybierasz gdzie chcesz zapisywać , zatwierdzasz i zamykasz Worda , po ponownym uruchomieniu powinien być prawidłowy folder .