Dziwne napisy w systemie (chińskie?)

Otóż sprzątałem komputer z niepotrzebnych programów itp. Kiedy uruchomiłem komputer ponownie i ujżałem takie oto napisy pod ikonami :o :o takie same napisy są także w folderach i całym windowsie. Prosze pomóżcie jak przywrócić wszystko do normy

cefeeaa7096e2d38m.png

w ustawieniach zmien język poprostu a te napisy to raczej nie chińskie :wink:

Tylko ciekawe jak mam wejść do ustawień języka kiedy niewiem dokładnie gdzie one sie znajdują i na dodatku pewnie mam poszukać kogoś kto mi to przeczyta żebym znalazł

Ostatnio był podobny temat… okazało się że właściciel komputera albo złośliwe oprogramowanie usunęło mu wszystkie czcionki…

spróbuj może wkleić to w pasek adresu eksplorera:

i zobacz czy coś tam masz :wink:

no ciężka sprawa udało mi sie wejść do opcji regionalnych i językowych (poznałem po ikonie) ale otworzyło sie okienko i wygląda ono tak

2563f3afafa53179m.png

Prosze pomóżcie napewno coś sie da z tym zrobić

Złączono Posta : 11.09.2007 (Wto) 19:39

niemoge sie dostać. bo kiedy wpisuje w pasek explorera lub kopiuje tą ścieżke to też wyskakują te znaczki ale to troche dziwna sprawa bo kiedy np. uruchamiam kompute i musze wpisać login i hasło to pisze po polsku tylko że taką bardzo dziwną czcionką

a zatwierdzałeś ENTERem?

Tak oczywiście i pisze że niemożna wyświtlić strony

:o w czym ty to otwierałeś??:expressionless: tylko nie mów że IE :expressionless:

może inaczej…

START (to wiesz jak wygląda :stuck_out_tongue: ) :arrow: Uruchom… (na prawej liście pierwsza ikonka od dołu) :arrow: i tam wklej:

Nie otworzyłem mój komputer i tam wpisałem bo i tak powinno sie dać rade otworzyć ale przez start>uruchom też próbowałem i wyskakuje jakiś błąd a w treści komunikatu te znaczki i krzaczki ludzie pomóżcie bo niechcem przez głupii język robić formata, a pozatym wklej u siebie tą ścieżke do ie i zobacysz że sie otworzy :stuck_out_tongue:

dean999 a przed ostatecznością punkt przywracania systemu…

jak nie pomoże nie formatuj ,spróbuj naprawić R

Mam wyłączone przywracanie systemu a co da mi naprawianie?

Ktoś tu miał podobny problem…

Próbowałeś odpalić Tryb awaryjny, ostatnie znane dobre uruchamianie itp.?

TU masz więcej informacji.

Jak narazie udało mi sie ustawić czcionki i po ponownym uruchomieniu wszystko jest ok i mam nadzieje że tak zostanie.

Dzięki wszystkim za pomoc