Dziwne odgłosy płyty głównej

Jaki masz tez zasilacz? PNF? z 15A na +12? Może nie wyrabia, lub ram nie działa na Abicie (za niskie napięcie, lub nie jest kompatybilny)

niestety stare ramy mam ddr 1 i nie wejda mi w ta plyte :frowning:

Coś mi sie wydaję że ta przejsciówka może mieszac. :? Powinieneś miec zasilacz z 24 pin wtykiem.

tez sie obawiam ze to ta przejscowka i chyba bede musial sie zaopatrzyc w mocniejszy zasilacz :frowning:

Z tego co wiem może byc tak że plyta ma wtyk 20pin a zasilacz ma 24 wtedy podłącza sie tylko 20 a 4 zostają luzem. Ale chyba nie odwrotnie.

Możliwe, że to ona. A gdzie ją kupiłeś ??

Jak chcesz kupić mocniejszy zasilacz to kup AMACROX 400-450w

w sferisie, jak cenowo chodzi ten AMACROX??

Według mnie to na 99% pamięć gryzie się z płytą. Zasilacz nie ma tu winy. U mnie to samo było za pierwszą razą ruszało potem tylko pikało ciągle bezprzerwy u kologi patrzyłem pamięć (GOODRAM) chodziła, płyta też chodziła a razem jak połączyło się niechciało wstać. Jeśli możez to podmień od kolegi pamięć czy jak tam masz możliwość. A gdzie kupowałeś sprzęcior?

sprzecior kupywalem w geoinfie w plocku

nio najpierw sprawdze te ramy i dopiero wtedy pokombinuje z zasilaczem

Złączono Posta : 27.03.2007 (Wto) 21:26

nio tylko ze jak wyciagne ramy to i tak jest to samo bee-panie wiec nie bylbym taki pewien czy to ramy

podnieś napięcie na ramie.

na NB też możesz lekko podbić.

Zasilacz ten jest dobry do starszych konfiguracji ze względu dobrą linie +5V mocniejsza linia +12V do Twojej konfiguracji by nie zawadziła.

tak jak piszesz: najpierw ramy a potem zasiłka.

No bo ramów nie ma to wykrywa błąd to też będzie pikać ja zawsze tak miałem.

Nom u mnie jest identycznie jak ramy wyjmę to albo pika albo cały czas jest czarny ekran.

dzieki panowie za rady

jutro podjade do kumpla i przeloze najpierw ramy a pozniej zasilacz

odezwe sie co to wkoncu bylo

pozdrawim serdecznie

A ja mysle ze po prostu kup nowe kable,a karte zamontuj na inne miejsce

:o :o :hahaha: :hahaha: