Dziwne odgłosy w laptopie+zawieszki

(Mattcs902) #1

Witam,mam problem z laptopem,otóż taki- włączam laptopa wszystko OK,loguję się na konto i wchodzę w przeglądarke-posiedzę 10 minut i co? w laptopie coś tyka jakby chciało coś się przestawić a nie mogło,wtedy laptop zawiesza się  na amen.W trybie awaryjnym wszystko działa okej.

MATTiPL123, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Lewanxd) #3

Pokaż screen zakładki Health z HD Tune

(Mattcs902) #4

post-234924-0-32053100-1386369032_thumb.

(Lewanxd) #5

Dysk ma baaaaardzo sporo przepracowane (24 tys. godzin to niemało)

Jeden sektor czeka na remap, w sumie niedługo powinieneś wymienić dysk w związku ze starością i ogólnym zużyciem. Ale jak coś poczekaj na wypowiedzi innych kolegów.

(Mattcs902) #6

Okej,rozumiem,poczekamy na inne wypowiedzi :wink: a tak z głowy nie wiesz jaka przyczyna? Mam słabą grafikę.

(Dimatheus) #7

Hej,

Oprócz jednego sektora czekającego na remapowanie dysk ma już 27 bad sectorów, które zostały przeniesione już do puli rezerwowej. Kondycja dysku nie jest więc najlepsza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Mattcs902) #8

Jak zrobić ten remap?

(Dimatheus) #9

Hej,

Myślę, że ten post powinien pomóc.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(falcon89) #10

Przy relokowanych sektorach (05) zaleca się zerowanie (usuwa wszystko z dysku).

Przed remapem wykonaj:

kliknij prawym na partycję systemową C, Właściwości, Narzędzia, Sprawdź (tylko pierwsza opcja ma być zaznaczona), kliknij Rozpocznij, Zaplanuj sprawdzanie dysku i uruchom ponownie system.

(Mattcs902) #11

Sprawdziłem dysk i wszystko z nim związane i wszystko pisze że jest OKEJ.Wirusów też nie ma bo skanowałem :wink:

Ale nadal to samo.

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus