Dziwne odgłosy w laptopie+zawieszki

Witam,mam problem z laptopem,otóż taki- włączam laptopa wszystko OK,loguję się na konto i wchodzę w przeglądarke-posiedzę 10 minut i co? w laptopie coś tyka jakby chciało coś się przestawić a nie mogło,wtedy laptop zawiesza się  na amen.W trybie awaryjnym wszystko działa okej.

MATTiPL123, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Pokaż screen zakładki Health z HD Tune

 

post-234924-0-32053100-1386369032_thumb.

Dysk ma baaaaardzo sporo przepracowane (24 tys. godzin to niemało)

Jeden sektor czeka na remap, w sumie niedługo powinieneś wymienić dysk w związku ze starością i ogólnym zużyciem. Ale jak coś poczekaj na wypowiedzi innych kolegów.

Okej,rozumiem,poczekamy na inne wypowiedzi :wink: a tak z głowy nie wiesz jaka przyczyna? Mam słabą grafikę.

Hej,

Oprócz jednego sektora czekającego na remapowanie dysk ma już 27 bad sectorów, które zostały przeniesione już do puli rezerwowej. Kondycja dysku nie jest więc najlepsza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jak zrobić ten remap?

Hej,

Myślę, że ten post powinien pomóc.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przy relokowanych sektorach (05) zaleca się zerowanie (usuwa wszystko z dysku).

 

Przed remapem wykonaj:

kliknij prawym na partycję systemową C, Właściwości, Narzędzia, Sprawdź (tylko pierwsza opcja ma być zaznaczona), kliknij Rozpocznij, Zaplanuj sprawdzanie dysku i uruchom ponownie system.

Sprawdziłem dysk i wszystko z nim związane i wszystko pisze że jest OKEJ.Wirusów też nie ma bo skanowałem :wink:

Ale nadal to samo.

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus