Dziwne okno przed logowaniem

Witam

Podczas uruchamiania systemu, przed okienkiem logowania pojawia się dziwne okienko:

http://img169.imageshack.us/i/20090907035.jpg/

Problem poruszałem tutaj jako kosor

http://www.searchengines.pl/Podczas-uru … 29477.html

Wrzuć tę fotkę jakoś logicznie bo mam “404 - Not Found”

Poprawione

Witam

Problem o jaki tu chodzi, wydaje mi się, spowodowany jest ustawieniami zabezpieczeń lokalnych

Wejdź w Panel Sterowania-> Narzędzia administracyjne -> Zasady zabezpieczeń lokalnych->Zasady lokalne->Opcje Zabezpieczeń

Poszukaj w oknie po prawej “Logowanie interakcyjne: tekst komunikatu dla użytkowników próbujących się zalogować”

oraz poniżej “Logowanie interakcyjne: tytuł komunikatu dla użytkowników próbujących się zalogować”

wyczyść w obu, jeśli są, wartości

u mnie w Narzędzia administracyjne nie ma Zasady zabezpieczeń lokalnych

XP Home

secpol.msc w uruchom wywala błąd

W takim razie w rejestrze przejdź do

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system

lub tu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

i poszukaj takich wpisów -> LegalNoticeText i/lub LegalNoticeCaption

W innej gałęzi ale znalazłem LegalNoticeText. Co zrobić z tym kluczem ?

Jeśli w kolumnie dane masz jakieś śmieci w postaci tych znaczków, które się pojawiają w tym oknie przy logowaniu to po prostu to usuń (tylko wartość przy legalnoticetext, a nie cały klucz). A w którym miejscu w rejestrze leży ta wartość (legalnoticetext)?

mam coś takiego

reg1h.th.jpg

reg2u.th.jpg

Czyli jednak nie tu tkwi problem. To są opisy do edytora zasad zabezpieczeń lokalnych. Jednak coś innego wywołuje ten komunikat.

Zobacz czy w tych dwóch powyżej podanych przeze mnie kluczach masz wartość DWORD shutdownwithoutlogon z opcją 1.

W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

shutdownwithoutlogon ma wartość 0 . W drugim kluczu nie ma takiego wpisu

To w tym drugim dodaj shutdownwithoutlogon z wartością 1

Działa:) Dopisałem wartość i okno przestało się pokazywać

dzięki