Dziwne paski

Mimo wszystko zasilacz wymień w pierwszej kolejności. Wtedy przekonasz się, czy to zasilacz czy karta.
Możliwe też, że zasilacz jest na czarnej liście.

Ja bym zaczął od zasilacza bo gdyby grafika to świrowała by wszędzie, a nie w dwóch najbardziej wymagających grach. Jak zasilacz nie daje rady przy takich dwóch grach, które wymuszają z grafy siódme poty to spada napięcie grafice i ona obniża swoje parametry i może się dziać :slight_smile:

Wymień na jakiś firmowy. Ja od siebie polecam nawet z najniższej polki cenowej be quiet :slight_smile:

Chodźmy ten :slight_smile:

1 polubienie

Zasilacz jest na czarnej liście, bo jeżeli to taki jakiego zdjęcie znalazłem na necie, to ma tylko 24A na linii 12V, czyli niecałe 200w z 650. Zasilacz i tak trzeba wymienić i modli się, że karta nie jest jeszcze uszkodzona.
Zasilacz nadaje się, co najwyżej do komputera biurowego.

1 polubienie

Dramat. Tylko do prac biurowych.

Wymień go bo mógł uszkodzić grafikę.

No to łącznie być może ma 400w na 2 liniach 12v,bo nie wiadomo do końca jak to w środku zbudowane, więc i tak słabo. A już trochę pracował, więc na pewno tych parametrów już nie trzyma.

to ide zamawiać 600w mi w zupełności starczy mówicie

Pokaż, jaki chcesz zamówić, żeby znowu bomby nie było.

ten co kolega wysłał powyżej

SilentiumPC z tańszych jest okej. Ale sam mam już kilka lat beQuiet i nie narzekam.

A no tak, jasne. Zamawiaj.

Niestety paski i kolorowe kratki oraz kropki zaczęły się pokazywać nie tylko w grze ale tez na pulpicie przeglądarce generalnie wszędzie. Karta oraz zasilacz wymieniłem problem znikł.

Czyli zasilacz uszkodził jednak kartę grafiki. Trochę szkoda, bo musiałeś wydać dodatkową kasę.