Dziwne paski

Witam ostatnimi czasy wyskakują mi dziwne migoczące paski na ekranie podczas gry i chciałbym sie dowiedzieć jak je usunąć

Po enigmatycznym opisie „dziwne paski w grze” stwierdzić mogę tylko tyle że usuniesz to… zmieniając kartę graficzną bo aktualna właśnie teraz „umiera”…

paski wyskakują tylko podczas sławnej gry GTA5 i nie wszędzie bo w mieście nie wyskakują a na plaży czy w lesie już tak

Od zawsze to jest w tej grze czy było dobrze i się popsuło ? I czy masz najnowszą wersję GTA 5 i sterów do karty ?

Masz możliwość pokazania tych pasków? Kilkanaście lat temu, tak moja karta graficzna zachowywała się, bo po prostu już miała swoje lata. Ale nie siadła, bo na czas wymieniłem ją.

Kilka miesięcy tak pracowałem na karcie graficznej, paski poziome pojawiały się tylko i wyłącznie pod obciążeniem, czyli w grach. U Ciebie ten sam objaw?

Od około miesiąca te paski wyskakują a od roku śmigało elegancko GTA i sterowniku aktualne

Podaj specyfikacje komputera.

u mnie pokazują sie tylko w GTA5 i BF4 na innych grach niema problemu z tym

OK. Napisz jaką masz kartę graficzną, ile ją masz. Obstawiam, że karta graficzna siada.

NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER karte mam około 2,5 lat

image

Jeszcze dodaj moc, model i producenta zasilacza :slight_smile:

Bandit power ATX-650 80+

Co to za wynalazek, że Google nie może znaleźć strony producenta?

Jak to? Google wyszukuje. Pierwsza strona: https://www.ceneo.pl/67830952
Ocena kiepska zasilacza. Więc, to może zasilacz wadliwy masz.
EDIT: Owszem, strony producenta nie ma. Producent sam nie przyznaje się do zasilacza… :smiley:

To widziałem, ale jakiejkolwiek specyfikacji zasilacza nie mogę znaleźć w Google. Noże ma słabe napięcie i nie wyrabia. Wyglada na taki co ma 650 dla picu marketingowego.

Cóż, możliwe że zasilacz do niczego. Ktoś pisze: Wystawił po 4 dniach użytkowania, po 5 dniach już go z nami nie ma na tym świecie ;(
Wystarczy poczytać komentarze tam.

ja go mam ponad 2lata i niemiałem problemów z nim

2 lata to zazwyczaj okres gwarancji.
Pomyśl nad wymianą zasilacza.

i teraz pytanie czy karta umiera czy zasilacz gorzej jak obydwa