Dziwne pliki na dysku

Hej!

Mam dysk zewnętrzny z którym latam do kolegów (mają Windy) ja mam XP i Ubuntu. Dysk jest podzielony na 3 partycje i na każdej są takie foldery:

http://w854.wrzuta.pl/obraz/3O0FsM6nyyw/dysk Chodzi mi o te “czerwone” foldery. Jedynie autorun.inf jest folderem pożądanym. Czy i jak mogę wywalić te foldery (System Volume Info i Recycler). Temat w tym dziale bo te foldery tworzy winda :slight_smile: Aha i jak mogę zablokować ponowne tworzenie tych folderów choćby u mnie na kompie?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

System Volume Information zawiera punkty przywracania systemu, a RECYCLER to kosz.

Obu nie można usunąć, bo są integralną częścią dysków NTFS.

RECYCLER po usunięciu będzie wracał, a do System Volume nie uzyskasz dostępu bez odpowiednich sztuczek. :?

dlaczego Autorun.inf jest folderem ;\

Recycler - jest tworzonym folderem od KOsza (chyba pomoze jak ustawisz w ustawieniach kosza aby usuwal od razu i nie uzylaw dyskow

System Volume Info - to jakies windosowskie gowno :DDD

wez w opcjach folderow zaznacz : ukryj chronione pliki systemu i nie bedziesz tego gowna widzial :PP

hehe xD

System Volume Information - to wolumin Informacyjny dla systemu plików NTFS - chodzi o organizację dysku,itp.,z tym nic nie możesz robić tylko włączyć ukrycie plików systemowych

Nie no ja wiem od czego to jest :slight_smile: No to dzięki za info. Autorun.inf jest folderem bo to jest utowrzone przez program flashdisinfector czy jakoś tak. Dzięki temu wirusy nie wpisują mi się do autoruna jakby jakiś ziomek miał kompa zawirusowanego :slight_smile: