Dziwne pliki na partycji systemowej

Cześć.

Jestem tu nowy i nie wiem czy mój temat umieściłem w dobrym dziale.

Ostatnio zauważyłem :o , że tworzą mi się dziwne pliki na partycji systemowej. Pliki o nazwie: t1f0.plik, t1f0.1.plik 1.

Nie wiem czy są to jakieś pliki tymczasowe tworzone przez aplikacje. Ich pojemność: 0 KB. Nie umiem ich usunąć a po restarcie komputera przybrały nazwy: t1q4.plik oraz t1q4.1.plik 1. Mam system XP Home i pracuję na dwóch kontach: admin i użytkownik. Wcześniej podobne pliki usuwałem ale jeżeli utworzy się ich więcej to dwa ostatnie nie potrafię usunąć.

Zapewne korzysta z nich jakiś aktualnie uruchomiony przez Ciebie program, zamykaj po kolei wszystkie uruchomione programy, za każdym razem sprawdzając czy da się już usunąć te pliki, w ten sposób może Ci się uda znaleźć winowajcę

SzymSzejdi.

Też tak próbowałem - po zamknięciu wszystkich aplikacji oraz zaraz po zalogowaniu się do systemu i nadal nic (nie usunąłem ich).

W takim razie skorzystaj z programu unlocker, jest na vortalu, będziesz mógł usunąć te pliki a przy okazji pokaże Ci on jaki proces korzysta z tych plików

Dzięki SzymSzejdi.

Skorzystałem z programu unlocker i usunąłem te pliki. Okazało się że tworzy je program: Message Search, który mam zainstalowany. On instaluje się w głównym katalogu (nie mam na to wpływu) i tworzy te dwa pliki, które usunąłem i plik my.cnf - szybkiego wybierania. Unlocker pokazał mi trzy procesy z których korzystają te pliki:

MSQLD~1.EXE C:\tbg 368 17428 c:\MS\Bin\MSQLD~1.EXE,

MSQLD~1.EXE C:\tbg.1 368 17452 c:\MS\Bin\MSQLD~1.EXE

MSQLD~1.EXE C:\tbg.1 368 17452 c:\MS\Bin\MSQLD~1.EXE.

Jednak okazuje się że po restarcie komputera te dwa pliki tworzą się na nowo, a jak unlockerem usunę wszystkie trzy łącznie z plikiem my.cnf - szybkiego wybierania to nie działa mi aplikacja.