Dziwne pliki po użyciu CCEnhancer

Mam wątpliwości, czy wypakowałem i zainstalowałem ccenhancera prawidłowo i czy pliki które stworzył są zainstalowane w prawidłowej lokalizacji i/lub czy można je usunąć. Streszczenie problemu jest w obrazkach by was lepiej wprowadzić w jądro problemu:

screen 1: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4bd9dcbe55c5383d.html

screen 2: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec1d3ff11a52334f.html

 

PS. Zastanawiam się czy nie lepiej było nie rozpakowywać folderu zip (jak w ogóle go prawidłowo rozpakowałem) tylko wejść w podfolder i uruchomić aktualizator ccenhancera. Dodam, że dodatkowe wpisy dla ccleanera które oferuje ccenhancer są już dodane  z tego co widze

Pomocy

A nie lepiej pobrać instalkę w exe i zainstalować program?

Tego sie nie wypakowuje.Otwierasz ZIPem albo RARem w środku jest plik exe i jeden folder.Klikasz exe i sprawa załatwiona.

No ok, ale jak to teraz odkręcić tj przywrócić zmodyfikowany plik winappi (czy jakoś tak) oraz odinstalować enhancera i czemu na DP nie ma enhancera w wersji exe :(  PS czy po usunięciu enhancera w celu jego ponownego poprawnego uzycia  nie bd musiał usuwać ccleanera?

Na DB jest w wersji exe przed chwilą sprawdziłem. CCen po dokonaniu wpisów w ccleanerze sam się usuwa.Nie trzeba go odinstalowywać.

nie rozumiem co to za różnica.

 

pobierasz zipa wypakowujesz i odpalasz EXE CCENHACERA.

 

on autoamtycznie wykrywa cieaner i dodaje do niego baze programów.

 

nie rozumiem w czym problem

tyle, że ja dalej mam te wpisy i ccenhancera w ścieżce której pokazywałem na screenie. usunąć wszystko ręcznie i zainstalować ccenhancera jeszcze raz?

w tym ze zainstalował mi jakieś pliki w folderze pobierania a tak chyba nie powinno być

Nie wiem co kombinujesz ale w paczce z DB jest tylko plik EXE i folder językowy.Otwierasz to i klikasz plik EXE to wszystko

Z jakiej strony ściągałeś program.

Czy kliknięcie dwa razy sprawia Ci trudność?

Na stronie producenta jest identyczna paczka.

Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem bd  odinstalowanie ccleanera, który usunie przy okazji reguły które wprowadzil dodatkowo ccenhancer i przywróci domyslny plik winapi który modifikuje ccenhancer. wtedy usunę recznie folder i pliki od ccenhancera i po ponownej instalacji ccleanera zainstaluję ccenhancera wg jasieczka. Czyli pobiore ccenhancera w wersji zip z DP,  następnie programem 7-zip z prawokliku wybiore “otwórz” , dogrzebie sie do aktualizatora ccenhancer, i go uruchomię. Na sam koniec gdy dodatek doda nowe reguły do ccleanera usunę pobraną paczkę/folder ccenhancer nie pozostaiając w foldere “pobieranie” żadnych plików :slight_smile: Co o tym myślicie?

Niczego nie zmieniaj.Jedź na domyślnych ustawieniach.

Jednak chciałbym skorzystać z niektórych nieaktywnych a tych bezpiecznych możliwości ccleanera i tych co dodał ccenhancer z resztą też jeśli ściąga też jest możliwa do udostępnienia (no bo skoro już dodał wpisy) :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale masz i tak u mnie lajka za pomoc w instalacji ccenhancer :wink:

Tak na marginesie nigdy nie używaj CC po nieudanej instalacji czy deinstalacji jakiegokolwiek programu!! . Użyć go możesz dopiero po restarcie kompa