Dziwne pliki po użyciu CCEnhancer

(Chateau de Jabol) #1

Mam wątpliwości, czy wypakowałem i zainstalowałem ccenhancera prawidłowo i czy pliki które stworzył są zainstalowane w prawidłowej lokalizacji i/lub czy można je usunąć. Streszczenie problemu jest w obrazkach by was lepiej wprowadzić w jądro problemu:

screen 1: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4bd9dcbe55c5383d.html

screen 2: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec1d3ff11a52334f.html

PS. Zastanawiam się czy nie lepiej było nie rozpakowywać folderu zip (jak w ogóle go prawidłowo rozpakowałem) tylko wejść w podfolder i uruchomić aktualizator ccenhancera. Dodam, że dodatkowe wpisy dla ccleanera które oferuje ccenhancer są już dodane  z tego co widze

Pomocy

(jakubgross) #2

A nie lepiej pobrać instalkę w exe i zainstalować program?

(Bowjan) #3

Tego sie nie wypakowuje.Otwierasz ZIPem albo RARem w środku jest plik exe i jeden folder.Klikasz exe i sprawa załatwiona.

(Chateau de Jabol) #4

No ok, ale jak to teraz odkręcić tj przywrócić zmodyfikowany plik winappi (czy jakoś tak) oraz odinstalować enhancera i czemu na DP nie ma enhancera w wersji exe :(  PS czy po usunięciu enhancera w celu jego ponownego poprawnego uzycia  nie bd musiał usuwać ccleanera?

(Bowjan) #5

Na DB jest w wersji exe przed chwilą sprawdziłem. CCen po dokonaniu wpisów w ccleanerze sam się usuwa.Nie trzeba go odinstalowywać.

(MrBeckham666) #6

nie rozumiem co to za różnica.

pobierasz zipa wypakowujesz i odpalasz EXE CCENHACERA.

on autoamtycznie wykrywa cieaner i dodaje do niego baze programów.

nie rozumiem w czym problem

(Chateau de Jabol) #7

tyle, że ja dalej mam te wpisy i ccenhancera w ścieżce której pokazywałem na screenie. usunąć wszystko ręcznie i zainstalować ccenhancera jeszcze raz?

w tym ze zainstalował mi jakieś pliki w folderze pobierania a tak chyba nie powinno być

(Bowjan) #8

Nie wiem co kombinujesz ale w paczce z DB jest tylko plik EXE i folder językowy.Otwierasz to i klikasz plik EXE to wszystko

(jakubgross) #9

Z jakiej strony ściągałeś program.

Czy kliknięcie dwa razy sprawia Ci trudność?

(Bowjan) #10

Na stronie producenta jest identyczna paczka.

(Chateau de Jabol) #11

Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem bd  odinstalowanie ccleanera, który usunie przy okazji reguły które wprowadzil dodatkowo ccenhancer i przywróci domyslny plik winapi który modifikuje ccenhancer. wtedy usunę recznie folder i pliki od ccenhancera i po ponownej instalacji ccleanera zainstaluję ccenhancera wg jasieczka. Czyli pobiore ccenhancera w wersji zip z DP,  następnie programem 7-zip z prawokliku wybiore “otwórz” , dogrzebie sie do aktualizatora ccenhancer, i go uruchomię. Na sam koniec gdy dodatek doda nowe reguły do ccleanera usunę pobraną paczkę/folder ccenhancer nie pozostaiając w foldere “pobieranie” żadnych plików :slight_smile: Co o tym myślicie?

(Bowjan) #12

Niczego nie zmieniaj.Jedź na domyślnych ustawieniach.

(Chateau de Jabol) #13

Jednak chciałbym skorzystać z niektórych nieaktywnych a tych bezpiecznych możliwości ccleanera i tych co dodał ccenhancer z resztą też jeśli ściąga też jest możliwa do udostępnienia (no bo skoro już dodał wpisy) :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale masz i tak u mnie lajka za pomoc w instalacji ccenhancer :wink:

(Bowjan) #14

Tak na marginesie nigdy nie używaj CC po nieudanej instalacji czy deinstalacji jakiegokolwiek programu!! . Użyć go możesz dopiero po restarcie kompa