Dziwne pliki w TEMP

(Scrag999) #1

Witam,

Niedawno postanowiłem, że wypróbuję EVE Online. Dzisiaj zacząłem ściągać i po długich męczarniach z instalatorem (gra się ściąga na C, więc musiałem ściągnąć pliki sam) gra się zainstalowała. Niestety trzeba było uruchomić program naprawczy, gra się naprawiła i zaczęło się ściąganie patcha. Zobaczyłem, że patch także się ściąga na C, a że mam tam mało miejsca to anulowałem pobieranie patcha. Miejsce na dysku nie wróciło, a ja zacząłem poszukiwania pobranych plików. Po naprawdę długim szukaniu znalazłem dziwne pliki, które łącznie zajmują 700MB (tyle miejsca ubyło po patchowaniu)

tmpvvx2tf_4.datapile

tmpvvx2tf_3.datapile

tmpvvx2tf_2.datapile

tmpvvx2tf_1.datapile

tmpvvx2tf_0.datapile

tmpvvx2tf.indexpile

Znalazłem je w C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Ustawienia lokalne\Temp

Czytałem już, że można usuwać wszystko z tego katalogu, ale mają dziwne rozszerzenia, więc wolę się upewnić.

(rgabrysiak) #2

Zapewne są to pliki tymczasowe utworzone podczas ściągania patcha. Możesz je usunąć ale pobierając patch od początku zostaną one na nowo, tymczasowo utworzone.

(Scrag999) #3

A to jeszcze jedno pytanie - da się zmienić folder, w którym gromadzone będą pliki tymczasowe?

(rgabrysiak) #4

Możesz spróbować zmienić ścieżkę, lokalizację folderu dla plików tymczasowych. Po szczegóły odsyłam do Google :slight_smile: