Dziwne pliki w TEMP

Witam,

Niedawno postanowiłem, że wypróbuję EVE Online. Dzisiaj zacząłem ściągać i po długich męczarniach z instalatorem (gra się ściąga na C, więc musiałem ściągnąć pliki sam) gra się zainstalowała. Niestety trzeba było uruchomić program naprawczy, gra się naprawiła i zaczęło się ściąganie patcha. Zobaczyłem, że patch także się ściąga na C, a że mam tam mało miejsca to anulowałem pobieranie patcha. Miejsce na dysku nie wróciło, a ja zacząłem poszukiwania pobranych plików. Po naprawdę długim szukaniu znalazłem dziwne pliki, które łącznie zajmują 700MB (tyle miejsca ubyło po patchowaniu)

tmpvvx2tf_4.datapile

tmpvvx2tf_3.datapile

tmpvvx2tf_2.datapile

tmpvvx2tf_1.datapile

tmpvvx2tf_0.datapile

tmpvvx2tf.indexpile

Znalazłem je w C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Ustawienia lokalne\Temp

Czytałem już, że można usuwać wszystko z tego katalogu, ale mają dziwne rozszerzenia, więc wolę się upewnić.

Zapewne są to pliki tymczasowe utworzone podczas ściągania patcha. Możesz je usunąć ale pobierając patch od początku zostaną one na nowo, tymczasowo utworzone.

A to jeszcze jedno pytanie - da się zmienić folder, w którym gromadzone będą pliki tymczasowe?

Możesz spróbować zmienić ścieżkę, lokalizację folderu dla plików tymczasowych. Po szczegóły odsyłam do Google :slight_smile: