Dziwne poczynania moderatorów

Witam serdecznie moderatorów portalu DP,

proszę o odpowiedź dlaczego mój komentarz zamieszczony pod informacją o nowej wersji Google Talk jakoś nie może ujrzeć “światła dziennego”. Pytałem się czy ktoś z redakcji wyjaśni dlaczego po instalacji jest nadal wersja 104 a nie 105 jak w wiadomości…Cisza, drugi komentarz z pytaniem czy moje komentarze nie dochodzą, czy też tak długo trwa zatwierdzanie, jeżeli tak to uważam to za lekkie przegięcie z Waszej strony. Też cisza… :twisted:

Spokojnie :slight_smile: Komentarze są zatwierdzane z pewnym opóźnieniem. Moderatorzy również są tylko ludźmi i ich jedynym zajęciem nie jest siedzenie przed komputerem i zatwierdzanie komentarzy :slight_smile: Niemniej, najmocniej przepraszam za to opóźnienie i na następny raz proszę o więcej wyrozumiałości i cierpliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Ok, przeprosiny przyjęte

tylko dziwne było, że mój komentarz o Google Pack:

" anonim | IPHASH : E0-WK-BK-YK | 13.12.2007, 21:44

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b1) Gecko/2007110904 Firefox/3.0b1

bardzo fajny zestawik…czekamy na dalsze propozycje"

pojawił się po 5 minutach, a ten z prośbą o wyjaśnienie dlaczego jest inna wersja Google Talk niż w Waszym newsie czekał ponad godzinę.

Swoją drogą na pytanie (nie tylko moje) nie ma dalej odpowiedzi.

Może wiesz dlaczego pokazuje dalej wersję 104 :mrgreen:

A co w tym dziwnego ??

Akurat trafiłeś że któraś z osób zatwierdzających akurat to robiła i ci się udało.

Przecież nikt nie bedzie siedział 24 h na dobę i czekał aż Ty raczysz wysłac komentarz, żeby go w tej samej sekundzie zatwiedzić :!:

Przepraszasz i prosisz… i ok.

A gdzie zapewnienie, że się poprawisz? :wink:

Fiesta - zastanów się trochę zanim coś napiszesz :!: :!: :!:

adam9879 odpisał, sprawa załatwiona. Wpadki się zdarzają. Przeprosiny przyjęte, nie żywię urazy,ok.

Swoją wypowiedzią dolałeś oliwy do ognia.

Zrozum sedno takich portali i komentarzy pod wiadomościami. System ten ma służyć nam użytkownikom w celu szybkiej wymianie informacji o danym programie, zgłoszenie niezgodności czy innych podobnych sprawach i uwagach. Jeżeli moderator MUSI zatwierdzić każdy komentarz to nie może to wpływać na aż taki czas jego pojawienia się. Może trochę więcej wolności i zaufania do użytkowników.

A może odwrotnie - przecież nikt nie będzie czekał na moderatora, który zatwierdzi mój komentarz.

Istnieją podobne portale, które mają tą sprawę inaczej rozwiązaną, np. Telepolis,gsmonline. Tam komentarze pojawią się natychmiast, mogą najwyżej usunięte (gsmonline). I nie są to jakieś marginalne portale. Telepolis jest na pewno odpowiednikiem DP w swojej branży.

Twoja odpowiedź czyni z nas użytkowników intruzów na DP, którzy mają się cieszyć, że w końcu moderator dopuścił ich wypowiedź.

Z całym szacunkiem do moderatorów i ich pracy - piję do Ciebie Fiesta i Twojej wypowiedzi [-X

Zastanowiłem się.

To jest Twój osąd.

Do szybkiej wymiany informacji służy forum, a nie system komentarzy.

Jak byś widział “zsyp” vortalowych komentarzy, zmienił byś zdanie na temat zaufania do trolli i dzieci NEO.

A tu z powyższych względów został przyjęty taki system.

Podziękuj tym co robią syf w komentarzach, na początku istnienia vortalu komentarze nie były zatwierdzane, ale dzięki wysypwi mądrości inaczej i spamu redakcja przyjeła takie rozwiązanie, jedni na tym “cierpią” czekając na zatwierdzenie, ale dla innych (np. dla mnie) jest to wręcz zbawienne, bo nie jestem masochistą i nie bawi mnie czytanie bzdzin wypisywanych przez dzieci które dorwały sie do komputera.

Tak sie składa że jestem jednym z wielu którzy mają dostęp do panelu komentarzy do newsów i programów i co nieco mogę powiedzieć na ten temat.

@przemopk

zauwaz ze gdyby komentarze nie byly filtrowane przez moderatorow to w komentarzach bylby syf, kila i mogila

wiec osobiscie wole zeby komentarze pojawialy sie z opoznieniem niz zeby pojawialo sie mnostwo bzdurnych i idiotycznych komentarzy na bierzaco

To obowiązuje także Ciebie. :slight_smile:

Panowie - dajcie spokój z tymi przepychankami :!:

przemopk uważam że twoje kłótnie są zupełnie bezsensu i nie rozumiem dlaczego się tak długo ciągną :frowning:

bardzo mi przykro że taka osoba jak ty musi byc tak niezgodna z innymi , zauważ ze na forum dobreprogramy.pl jest kilka tysięcy ludzi …

Gdyby wszyscy się kłócili to z tego forum nic by nie zostało

nie rozumiem dlaczego to się tak ciągnie

pozdrawiam serdecznie