Dziwne podejście Forum PSTB!

Dostałam komunikat od MS:

W dniu 16 września 2024 r. aplikacje korzystające z mniej bezpiecznej technologii logowania nie będą już mogły uzyskać dostępu do Twojej poczty e-mail.
Ochrona i bezpieczeństwo Twoich informacji jest najwyższym priorytetem firmy Microsoft. Aby zachować bezpieczeństwo Twojego konta, firma Microsoft nie będzie już obsługiwać aplikacji poczty e-mail i kalendarza innych firm, które proszą o zalogowanie tylko przy użyciu nazwy użytkownika i hasła konta Microsoft. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, musisz używać aplikacji poczty e-mail lub kalendarza, które obsługują nowoczesne metody uwierzytelniania firmy Microsoft. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje aplikacje poczty e-mail innych firm nie będą już mogły uzyskać dostępu do adresu e-mail w usłudze Outlook.com, Hotmail lub Live.com poczynając od dnia 16 września 2024 r.

Używam programu pocztowego The Bat, konta pocztowe mam na Hotmail, więc pomyślałam, że spytam o nadchodzący problem na Forum Polskiej Strony Programu The Bat! (Forum PSTB!). Zalogowałam się, bo mam tam konto, napisałam w czym problem, ale żeby go opublikować, musiałam wcześniej udowodnić, że nie jestem botem, czyli odpowiedzieć na pytanie: " Rzeka w Tajandii, znana z filmowego mostu". Pewna siebie napisałam, że Kwai (film był „Most na rzece Kwai”), ale moja odpowiedź została odrzucona.
O Tajlandii, tak się składa, mam pewne pojęcie, więc wpisałam na tym forum kolejno nazwy wszystkich ośmiu rzek w Tajlandii, ale żadna z nich nie była poprawna.

PSTB

Jak myślicie, właściciel tego forum nie chce, żeby mu głowę zawracać i w ten chytry sposób zablokował możliwość pisania tam? A może to typowo polska nieudolność i nieuctwo, a właściwą odpowiedzią jest na przykład Rodan?

Cuda wyprawiane przez Forum Polskiej Strony Programu The Bat! to jedno, ale drugie, to ten komunikat Microsoftu - co niby powinnam zrobić w moim The Bat! w związku z tym ostrzeżeniem?

Pozdrawiam cieplutko - Eliza

1 polubienie

Może wybrał oryginalną nazwę
[

Khwae Noi

[image]
Wikipedia
https://pl.wikipedia.org › wiki › Khwae_Noi
](https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://pl.wikipedia.org/wiki/Khwae_Noi&ved=2ahUKEwiF9o6f1beHAxWUQ_EDHdm7COUQFnoECBwQAQ&usg=AOvVaw37w0vB4qFwhjSbbpm7ymR2)


[image]

kʰwɛː nɔ́ːj) – nazywana także rzeką Kwai
Żart

Wiem, że żart. Tym bardziej, że jest wyraźne nawiązanie do tytułu filmu. :wink:

Co ty zartujrsz?

Kogo i o co pytasz?

Autora tematu no i o to, czy żartował on sam.

Na forum The Bat nadal nie można opublikować żadnej wiadomości. Nadal automat pyta o most i rzekę w Tajlandii (znane z filmu). Nadal odpowiedź oczywista nie jest akceptowana.
Ostatni post w maju??? Nikogo to nie zaniepokoiło, nie zastanowiło?

Firma Ritlabs (właściciel The Bat) odsyła do tego właśnie forum, jest ono jakby autoryzowane przez producenta.

Omów problem po założeniu konta na forum obcojęzycznym.
Google podaje dwa dodatkowe fora, niemieckie i firmowe.
Jak polskie jest dead.

Dzięki, ale kłopot w tym, że nie znam języków obcych. :frowning:

dziś nie trzeba znać języków żeby dogadać się nawet na chińskim forum. Zapoznaj się z:

Edge ma wbudowany translator po wejściu na stronę tłumaczy na język polski

Podobnie Firefox 118+, Chrome od lat i Vivaldi.

Dzięki bardzo, może spróbuję.

E.