Dziwne poziome pasy na monitorze

Witam wszystkich mam dziwny problem od tygodnia z monitorem LG Flatron W2252V pojawiają się dziwne pasy w poziomie,i zniekształcone są literki na całym ekranie i nie bardzo wiem co robić,próbowałem odłączyć kable od monitora,zmienić rozdzielczość i nic to nie daje,wcześniej też się tak działo jak wspomniałem ale po chwili powracało normalnie a dziś już tak zostało,na monitor już minęła dwuletnia gwarancja,pomóżcie co z tym zrobić może ktoś miał coś podobnego.Po niżej zamieszczam screeny z aparatu jak to wygląda.

To też może być coś nie tak z kartą graficzną. Zobacz jaką ma temperaturę karta. Najławiej sprawdzić monitor podłaczjąc go do innego komputera. Kabel może też być uszkodzony.

Z kartą to raczej to wykluczam ponieważ gdy wyłączony jest komputer a włączony tylko sam monitor to pasy wyskakują jeszcze zostało mi sprawdzić na innym kompie lub inny kabel a czy kabel od starego monitora będzie działał z tym prawidłowo??? był to CRT

Jeżeli na wyłączonym komputerze pasy też się pojawiają to nie ma sensu sprawdzać monitora czy nawet kabla na innym komputerze. To monitor jest uszkodzony. Jeśli jest na gwarancji to reklamuj go. Jeśli nie to pozostaje tylko serwis.

temat do zamknięcia problem rozwiązany.

To może pochwal się jak go rozwiązałeś dla następnych pokoleń :wink:

Przyczyną tego zajścia było wyrobione wejście prądowe do monitora,po zmianie kabla z drukarki i wciśnięciu na maxa mrużenie ustało.

przy pomocy kumpla pozbyłem się ich a to tak że zmniejszyłem rozdzielczość z 1920-1080 na1280-720