Dziwne problemy z Operą 9.50

(Kaczotak) #1

Od kiedy zainstalowalem najnowszą Opere 9.50 zaczeły dziać sie z nią dziwne rzeczy.Po włączeniu komputera i uruchomieniu Opery wszystko działa prawidłowo strony wczytują sie szybko i prawidłowo.Po upływie ok.30 min.i przejrzeniu kilkunastu stron Opera zaczyna sie wieszać i mulić i w końcu przestaja wczytywać się strony.Komputer się grzeje i wyje wiatrak na procesorze. Wrzystko wraca do normy dopiero po restarcie systemu. A morze to wina SP-3 ,który mniej-więcej w tym samym czasie wgrałem.Jeżeli chodzi o wirusyi i inne dziadostwo to komp jest czysty.

(Kamil2993) #2

Odinstaluj operę przeczyść rejestr CCleanerem i zainstaluj ponownie. Powinno pomóc :slight_smile:

(sosen86) #3

to raczej wina tej wersji ja miałem podobnie na początku wszystko ładnie a później tak jak u ciebie. polecam usunięcie te wersji i jeszcze na jakiś czas wrócić do wersji 9.27

(Hashimoto) #4

Co do wzrostu obciążenia procesora po upływie kilkunastu minut to potwierdzam, że zaobserwowałem od wczoraj podobne zachowanie Opery 9.50. System Vista SP1. Może wersja 9.51 (już testowana) rozwiąże ten problem.

(Maxnerwus) #5

Opera 9.51RC poprawiają problemy z zawieszaniem po jakimś czasie interfejsu, szczególnie przy pobieraniu plików. Ja zainstalowałem 9.51RC3 i chodzi bezbłędnie jak narazie

(sosen86) #6

no już jest 9.51 tak więc może coś się zmieni. bo jak te problemy zostaną naprawione to będzie bardzo dobra przeglądarka