Dziwne problemy ze startem XP SP2 pomocy!

witam

mam od pewnego czasu kłopoty przy starcie windowsa wyskakuje błąd 0x899ed475 instrukcja odnosi sie do pamięci pod tym samym adresem ,pamięc nie może byc written i system zawiesza się,albo po otwarciu wyskakuje komunikat aby pomóc w ochronie tego komputera system Windows zamknął ten program:Eksplolator Windows i tez zawieszka,lub otwiera się ale wszystkie skróty i odnośniki do programów w mneu start- programy,są jako ikonki systemowe nie skojarzone z plikami exe.Kilka restartów i w końcu udaje się otworzyc Windows normalnie ale to totolotek kiedy zaskoczy dobrze,mam jeszcze kłopot na starcie Windowsa z obnizonym o jakieś 5cm ekranem biosa i tego z logiem Windows z ruchomym paskiem po przestawieniu zworki na karcie graficznej na NTSC z PAL(nie da się podnieśc w menu ekranu), w PAL w ogóle nie pokazywał sie ekran biosa ani logo windowsa a monitor wyświetlał"31,2KHz/50Hz poza zakresem pracy" i odrazu startował z “Zapraszamy”,nie wiem już czy to wina systemu czy może karty graficznej albo monitora prosze o pomoc bo juz naprawde nie mam pojęcia co robic.Wklejam loga,

mam:

-LG Flatron L1730S

-ATI Radeon 9550

-płyta główna:MSI K8N Neo

Dodatkowo:

  • zasilacz

  • kondensatory elektrolityczne na płycie

  • pamięć ram

  • dysk

  • system

  • inne możliwości wiele

RAM sprawdziłem programem memtest,dodatkowo wprowadziłem do rejestru wpisy exefix i linkfilerestore po czym nic się nie zmieniło,zrobiłem też pożądek odkurzaczem i cccleanerem,zdefragmentowałem rejestr programem Auslogics Registry Defrag,niestety nic to nie dało i nadal otwiera się dobrze dopiero po kilku restartach,skanowałem wszystko Ad-aware’m,AVG anti- spyware i Avastem,które nic nie znalazły,więc wykluczam RAM i robala w systemie,sprawdziłem też dysk opcją chkdsk i wszystkie partycje są ok bez błędów,nie wiem jak sprawdzic kondensatory elektrolityczne na płycie i zasilacz,jeżeli ktoś ma jakis pomysł bardzo proszę o rade :frowning:

wygląda to tak:

18953widok.jpg

chciałem odinstalowac sterowniki i całkiem się popsuło tak,że nie dało się nawet przywrócic systemu z punktu kontrolnego,więc zostało mi przeinstalowanie,jestem właśnie po instalacji świeżego Windowsa i prawie wszystkie problemy zniknęły.Przetestowałem dysk hdtune i jest czysty ma temp.46 stopni,wszystkie taśmy są dobrze podopinane ,zainstalowałem stery z cd dołączonego do karty graficznej,nie mam pojęcia jak sprawdzic te kondensatory nie mam też miernika a nie chce nic popsuc zostawie to expertowi jakiemuś jak problemy sie powtórzą.Mimo przeinstalowania pozostał problem niskiej rozdzielczości ekranu startowego XP i jeżeli ktoś mógłby mi powiedziec jak to mam zmienic bardzo będe wdzięczny bo sam nie mam pojęcia gdzie i jak to zrobic :roll: ,z góry dziękuje za pomoc

usuń wpisy hJT

po reinstalacji pozostał tylko ten wpis:

usunąłem go,dziękuje za wskazanie ale została jeszcze kwestia niskiej rozdzielczości ekranu startoweg XP,może ktoś mógłby mi jeszcze z tym pomóc :frowning: