Dziwne pytanie, ale gdzie jeszcze promować petycję związaną z kreskówką?

Gdzie jeszcze promować petycję o SpongeBobie poza:
Tik-Tokiem
Instagramem
Facebookiem
serwerami Discord,
Fandom wiki
Forami o Spongebobie
gazetami i magazynami o animacjach(w Ameryce)
Youtubem
Youtuberami
?? Tylko tyle mogłem wymyślić. No jeszcze plakaty, ale narazie nie.

A czego ta petycja ma dotyczyć?

Może to jest właśnie sposób na promowanie tej tajemniczej petycji. Pisanie na forach z tym niezwiązanych.

Myślę, że najlepszym miejscem do promowania takich rzeczy będzie TO.

To ta petycja: Petition · Continuation of the petition "Bring back the Spongebob from our childhoods" · Change.org

Chodzi mi o to, że nowe odcinki nie są nawet śmieszne, a również denerwuje mnie fakt, że wciskają ten nowy szajs dzieciom w wieku do 11 lat.

I nie będe pisał do takich Youtuberów jak Cyprian(jakby co), bo już pisałem, i mi odmówił wsparcia.

Ha ha ha… |:

A kiedykolwiek były? Przecież ta bajka to syf. Dobre bajki skończyły się na Gumisiach, Smerfach, pseudo anime produkcji Japońsko-Włosko-Francuskiej (Tajemnice Złotych Miast itd.), amerykańskie serie od HB i WB. Jeszcze parę się udało później Disney’owi, a tak to pustynia.

Nędzna kreska, skokowe animacje, powykrzywiane ryje, dużo nieuzasadnionej agresji, żenujące żarty. I może ta gąbka nie jest jeszcze taka najgorsza bo są gorsze, choćby z Cartoon Network. Straszne gówno i zło. Współczuję dzieciom katowanych tym badziewiem.

Wiesz, więcej żenujących żartów pojawia się teraz w tej bajce coraz więcej. W sezonie np. pierwszym była to ręcznie animowana bajka stworzona w 1999 roku. A teraz jest nawciskana badziewna muzyka, i wogóle.