Dziwne rozszerzenie *.mdf i *.mds

Mam pliki 2 pliki:

*.mdf ( 4GB )

*.mds ( 5KB )

Jak to otworzyć albo tego urzyć? Sam już nie wiem :frowning: Ma ktoś jakiś pomysł? Jakimś programem czy jak :? Proszę pomóżcie :slight_smile: To dla mnie bardzo ważne… Pozdrawiam

Alcohol 52% lub płatny Alcohol 120%.

darmowy daemon tools

Najlepiej zainstaluj sobie program Daemon Tools (jest bezpłatny). Potem w zasobniku systemowym kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę tego programu. Wybierz “zamontuj obraz” (czy coś w tym stylu, dokładnie nie pamiętam :wink: ) i wybierz plik z rozszerzeniem *.mds. Potem OK i… obraz płyty zamontowany :slight_smile: .

Zainstaluj program Alcohol 120%. Potem kliknij prawym przyciskiem myszy na plik *.mdf lub *.mds wybierz Zamontuj obraz -> (H:)… i gotowe

:slight_smile:

Lukas_Ross , a można wiedzieć co to za pliki i skąd je masz?

Już wszystko chodzi :slight_smile: Wielkie dzięki za tak szybkie odpowiedzi :slight_smile: A pliki skąd mam? Od kolegi :stuck_out_tongue:

podobno piratom się nie pomaga … :expressionless:

no więc właśnie.te pliki to są typowe piraty! !!

Areh ; z całym szacunkiem ale w pomocy to chyba nie o to chodzi.To skąd ma i czym sa to chyba jego sprawa?

Jak chłopak pyta to chyba potrzbuje pomocy.Może to obraz Linuxa?

Irytują mnie takie pisząc delikatnie nie mądre pytania.Czemu odrazu zakładasz że ktoś kto ma mds ,iso itp ma odrazu pirata?

Wprost nie napisałeś tego ale domyslec się nie trudno co miałes na mysli.

Mod chyba nie powienien w ten sposób sugerowac czegokolwiek?

jak pirat, to niech sie tym nie chwali

a święty mikołaj istnieje

bo orginalne gry nie są w iso

Mod na forum o legalnym software powinien tępić piratów

A w któym zdaniu napisał że to PIRAT?

Wspomniał o czymś takim wogóle? NIE,wiec ?

To może co innego anie Linux ,może Open Office?

Przecież to nie musi być pirat bo ze strony Microsoftu sa do sciągnięcia obrazy ISO z zabezpieczeniami :stuck_out_tongue:

Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy uważają, że od razu to musi być pirat :? Ale spoko. Płytkę od Giganta z Redmont nagrałem dzięki Wam :slight_smile: Dzięki i uważam temat jako zamknięty :smiley: