Dziwne spowolnienie internetu i komputera

Od paru dni moj komputer wariuje. Zaczelo sie od tego ze internet jakby sie scinal i przez to wolniej chodzil . Dzisiaj podczas siedzenia na skype moja myszka zaczela skakac po ekranie dodatkowo do znajomych z skype samo wysylalo jakis link . Komputer obecnie strasznie sie tnie i wolno chodzi. macie jakis pomysl co zrobic i jak ? czym przez skanowac itd? czekam na pomoc .pozdrawiam

mam wrazenie jakby cos blokowalo internet i przez to wolniej chodził.

Przeskanuj tym: http://www.majorgeeks.com/Norman_Malwar … d5450.html Pobierz, uruchom i na firmowych ustawieniach zeskanuj w trybie Quick, a potem Full. Po każdym skanowaniu zrestartuj komputer. Log będzie na Pulpicie.

Ewentualnie skorzystaj z tych rad: zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html dotyczących tego działu Forum.

kuba… ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

@Poraj

http://wklej.org/id/616122/ - cała

http://wklej.org/id/616123/- szybka

Mam nadzieję, że program pomógł. Jeśli nie, to pozostaje to: zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

Program pomogl teraz internet chodzi jak trzeba tak samo jak i komputer. Wielkie dzieki .:slight_smile:

OK! Radzę korzystać z tego programu od czasu do czasu, pobierając go z podanej wyżej strony. Jest on aktualizowany co kilka dni.