Dziwne sprawa po foramcie dysku

Witam,

Po sforarmatowaniu dysku i zainstalowaniu widnows-a wszystko jest ok tylko do pewnego momentu. Gdy zrestartuje komputer już się nie mogę zalogować do windows-a. Wygląda to następująco: restartuje komputer, komputer się uruchamia ale się samoczynnie restartuje zanim pojawi się logo windows i pasek postępu i tak wkoło. Pomaga jedynie reinstalacja systemu. Zasilacz wymieniłem na nowy, temperatura procesora 40 stopni, wszystko dobrze podpięte, reszta podzespołów również sprawdzona i wszystko ok. Nie wiem w czym jest przyczyna problemu proszę o pomoc.

może być to wina baterii która jest na płycie głównej ?

Pozdrawiam

Wystartuj kompa w trybie awaryjnym i dokonaj przywracania systemu - jedyne wyjście, no chyba, że robiłeś wcześniej backup partycji systemowej ale pewnie nie.

w trybie awaryjnym też się restartuje może to ta bateria bo już innych pomysłów niemam

Jeżeli podczas wchodzenia w tryb awaryjny dzieje się tak samo to możliwe, że jest jakiś konflikt sterowników, lub poważne uszkodzenie rejestru lub jednego z plików systemowych, kurde możliwości jest wiele (za dużo tych “lub” prawda :expressionless: ). Opisz dokładnie co robiłeś (instalowałeś) przed “wypadkiem”, a być może będzie można ustalić przyczynę.

no faktycznie możliwości jest wiele, nic szczególnego nie instalowałem poza tymi najbardziej potrzebnymi programami.