Dziwne telefony i przekazywanie połączeń

Witam

Od jakiegoś czasu nękają mnie dziwne telefony, po ich odebraniu mam komunikat “przekazywanie rozmowy , proszę czekać” a za chwile po tym melodyjka.

I to było od nr prywatnego ale wczoraj zdarzyło mi się że pokazał się nr: 46 8148200, sprawdziłem i kierunkowy jest z Łodzi.

Ma ktoś z was podobne sytuacje?

Telefon z symbianem? Zainstaluj aplikację do blokowania połączeń oraz SMS-ów.

ta z symbianem, nie ale nie chodzi o blokowanie bo ja chce odbierać tel i nie mogę cały czas myśleć że nie teraz bo może to być ten ktoś, dziś 3 razy już taką sytuacje miałem

A dokładniej kierunkowy 46 sugeruje, że to dawne województwo skierniewickie, a 814xxxx to Rawa Mazowiecka i okolice

Może masz tam jakąś cichą wielbicielkę :wink:

ta cicha wielbicielka, tylko gdyby ktoś tam jeszcze się odezwał a automat.

hej! ja również mam problem z dziwnymi telefonami. najpierw kilka razy dzwoniło z zastrzeżonego nr, po odebraniu usłyszałam że

‘trwa nawiązywanie połączenia’ i melodyjka. Dzisiaj miałam telefon z właśnie tego nr 468148200, ale niezdążyłam odebrać.

nie mam pojecia co to może być.

daj znać czy dalej dzwonią do Ciebie, czy to tylko tak przez kilka dni było.

Witam,

mam ten sam problem, od kilku dni nękają mnie takie telefony, albo z numeru prywatnego albo tego rozpoczynającego się na 46…

Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Witam,

Dokładnie mam identyczny problem.

Będę wdzięczna za informacje co to…

Dodane 05.08.2010 (Cz) 14:11

Aha i jeszcze dodam, ze to dziwnym trafem zaczęło się od momentu kiedy powiedziałam mojemu operatorowi, że planuje nie przedłużać z nim umowy.

Witam, mnie nękał nr: 503280280, dawał sygnały, czekał żeby oddzwonić, polecam artykuł:

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/3862 … ,id,t.html

Natomiast dzisiaj też dzwonił do mnie nr. 46 8148200, o którym mowa była na samym początku wątku, a gdy odebrałam trwało przekazywanie połączenia.

Czy do kogoś jeszcze dzwonią te dziwne numery :?:

Witam, miałem podobne połączenie, z tym że odebrał mój dziadek, rozmawiał z kobietą, ale niestety nie powiedział z jakiej firmy i w jakiej sprawie dzwoniła. Wiadomo, pamięć nie ta :frowning:

Dzwoniono z numeru 468 148 200

Zadzwoniłem do biura numerów, do którego to, też ciężko numer znaleźć i dowiedziałem się że to firma Contact Center:

http://www.contactcenter.pl/pl

Podejrzewam że w moim przypadku dzwonił ktoś z telewizji N, sprawdźcie klientów i sami się zastanówcie czy macie coś wspólnego z którąś z tych firm.

Pozdrawiam

Janek

przestałem odbierać telefonu które są z informacją prywatną i od tygodnia już nikt nie dzwoni

Taka sama sytuacja była w moim przypadku, przez kilka dni nie odbierałam tych dziwnych telefonów aż wreszcie przestali dzwonić…

Nie zakupiłaś przypadkiem tuż przed tym nękaniem polisy ubezpieczeniowej?

Bo z tego numeru to dzwoni Pan Pikuś, czyli Aviva, więc bez stresa - nikt Cię nie nęka :slight_smile:

Heh widzę, że nie tylko ja mam problem z tym idiotycznym numerem 503280280. Pamietam kiedyś robiłem wyliczenia z ubezpieczniem OC i chyba podałem numer i to by się zgadzało.