Dziwne temprratury i napięcie

Mam nowego kompa udało mi się go złożyć ale dziwne sa temperatury :confused: jak włączam program uGuru i mam nam możliwość włączenia wszystkich temperatur , prędkości wiatraczków i napięć to zaczyna wariować i płyta piszczy a procesor jest na czerwono zaznaczony a temperatura jest 25 C :mrgreen:

http://www.wrzuta.pl/obraz/mtVg0DPHwW/napiecie

komputer w 3Dmark 03 wyciąga około 39 000 pkt bez podkręcania , ale te temperatury i napięcia mnie ciekawią :?

Ale jaki masz sprzęt?Programy często przekłamują więc się nimi nie sugeruj.Sprawdź temperatury i napięcia w biosie,a najlepiej takie rzeczy sprawdzać miernikiem.

w tym przypadku napewno przekłamują :mrgreen:.Tak jak mówi hevet temperatury sprawdź w biosie, a napięcia miernikiem

sprawdź speedfan-em…

nie powinien piszczeć… jak piszczy to może masz coś z czujnikami na mobo?

wszystko ok temperatura proca 29 C :smiley:

a to mój komp

Intel Core 2 Quad Q6600 2.4GHz 8MB GO :smiley:

Abit IP35-Pro

DDR2 2x2GB PC6400 800MHz OCZ Titanium EPP CL4 OCZ2T800C44GK

GeForce 8800GTS OC BFG 512MB

Seagate Barracuda 7200.10 250GB 16MB ST3250410AS

be quiet! Straight Power E5-550W

ale jakbym proca wykręcił to bym odleciał ale mam standardowe chłodzenie intela to wole nie ryzykować :wink: w poniedziałek sobie kupie jakieś lepsze chłodzenie :slight_smile: i Viste muszę zainstalować bo mnie już Dx 9 denerwuje i w Crysisa nie mogę odpalić na full :frowning: a i pastę Zalman kupie , chyba dobry będzie wybór :slight_smile: