Dziwne trzaski w słuchawkach

Witam mam problem z dźwiękiem otóż jak podepne słuchawki do tylniego panelu to słychać jakieś dziwne trzaski piski coś jak zakłócenia. Jak podepne do przedniego panelu to nie ma żadnych zakłóceń. O co tu chodzi?

Płyta Główna: Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3
Procesor: Intel Core i5-4690K @4.5GHz
Ram: Crucial Ballistix 16GB 1600MHz DDR3
Karta Graficzna: MSI GTX 770 OC
Zasilacz: Fortron FSP HE-500

Wygląda na uszkodzenie? tylnego gniazda.

 

Podepnij do tego tylnego gniazda coś innego i sprawdź.

To samo

 

No to prawdopodobnie to?

Czy masz jakieś oprogramowanie, które po podłączeniu słuchawek wyświetla okno z wyborem co podłączyłeś?

Jeśli tak, to możesz spróbować włożyć je do innego gniazda i zaznaczyć odpowiednią opcję np. głośniki/słuchawki.

Może wgram nowa wersje sterowników do audio, tak wyświetla mi się okno realteka po podlaczeniu sluchawek

Ale dźwięk jest.

 

Jeśli na przedzie jest OK, to system i stery są raczej OK.

 

Może brak ekranowania gniazda, zimy lut, inne?

No z tego co wyczytałem w internetach to może być zasilacz, zła instalacja elektryczna bądź płyta główna w sumie mam 2 zasilacz to zamienie i zobacze

 

To wtedy też powinno to być na przednim gnieździe???

To uszkodzone jest gniazdo?

Dobra już sobie naprawiłem msuiałem podłączyć wzmacniacz głośności od tych słuchawek hyperx

Tylko dlaczego są trzaski bez tego wzmacniacza słuchawek 

odświeżam czy to może być od nieprzykręconej śrubki do dystansu od płyty głownej?

Chyba nie, co ma niedokręcenie jednej śrubki mocującej płytę do obudowy do trzasków w słuchawkach na tylnym gnieździe audio?

No to ja nie wiem o co chodzi, ale w biosie tych trzaskow nie ma dopiero jak windows się włączy to występują

Wszystko masz napisane - prawdopodobnie problem z gniazdem tylnym audio lub elektroniką gniazda na płycie - problem sprzętowy.

czyli płyta na gwarancje? Albo moze zasilacz bo w zasilaczu piszczą mi cewki i słychać to w słuchawkach tez

Gdyby problem robił zasilacz, to na przednim audio było by to samo.

Ale daj wszystko na gwarancję z dokładnym opisem problemu.

Dokręciłem 1 śrubkę od płyty głównej, szum jest ale jest mniejszy

Przedni panel też piszczy jednak, ale jak wycisze wejscie Front Pink In do 0 to jest cisza

To sprawdź na innym zasilaczu.