Dziwne uruchamianie się komputera

(Marabut2) #1

Mój problem zaczął się jak zostało mi 7 dni do zarejestrowania Windowsa XP (mam oryginalny). Nie mogło mi zarejestrować on-line,aż mimo że miałem jeszcze tydzień do rejestracji wyskoczył mi że muszę już zarejestrować i jak chciałem to zawieszało mi komputer. Po tym komputer się uruchamiał ale podczas ładowania Windows się zatrzymywał i tak niby się ładowało bez przerwy że nie wskakiwał juŻ obraz ZAPRASZAMY. Znowu sformatowałem komputer i nie miałem 30 dni do rejestracji windows tylko musiałem od razu i tak zarejestrowałem telefonicznie. Po tym jak włączam komputer to po wgrywaniu windowsa gaśnie monitor przechodząc w tryb oszczędny(jakby sie wyłączył) po chwili znowu się włącza i wtedy wyskakuje ekran z napisem zapraszamy i działa wszystko normalnie. Podczas włączania windowsa uruchomienie trwa bardzo długo. Próbowałem już wielu rzeczy ale już musiałem tutaj napisać :?

(Piotrkijak) #2

I w czym problem? Ja jak miałem XP to też przed zapraszamy znikał mi na chwilę obraz i na 4 innych kompach na których instalowałem XP też tak jest, tak więc raczej jest to normalne.

(Marabut2) #3

No co Ty? hehe, widocznie mnie nie zrozumiałeś. Wiem że na chwilkę znika obraz po ładowaniu Windows ale nie na parę minut i karta grafiki nie przesyła sygnału przez jakiś czas więc to nie jest normalne. Nim zabłyśniesz inteligencją dopytaj się o ten główny problem