Dziwne uruchamianie się komputera

Mój problem zaczął się jak zostało mi 7 dni do zarejestrowania Windowsa XP (mam oryginalny). Nie mogło mi zarejestrować on-line,aż mimo że miałem jeszcze tydzień do rejestracji wyskoczył mi że muszę już zarejestrować i jak chciałem to zawieszało mi komputer. Po tym komputer się uruchamiał ale podczas ładowania Windows się zatrzymywał i tak niby się ładowało bez przerwy że nie wskakiwał juŻ obraz ZAPRASZAMY. Znowu sformatowałem komputer i nie miałem 30 dni do rejestracji windows tylko musiałem od razu i tak zarejestrowałem telefonicznie. Po tym jak włączam komputer to po wgrywaniu windowsa gaśnie monitor przechodząc w tryb oszczędny(jakby sie wyłączył) po chwili znowu się włącza i wtedy wyskakuje ekran z napisem zapraszamy i działa wszystko normalnie. Podczas włączania windowsa uruchomienie trwa bardzo długo. Próbowałem już wielu rzeczy ale już musiałem tutaj napisać :?

I w czym problem? Ja jak miałem XP to też przed zapraszamy znikał mi na chwilę obraz i na 4 innych kompach na których instalowałem XP też tak jest, tak więc raczej jest to normalne.

No co Ty? hehe, widocznie mnie nie zrozumiałeś. Wiem że na chwilkę znika obraz po ładowaniu Windows ale nie na parę minut i karta grafiki nie przesyła sygnału przez jakiś czas więc to nie jest normalne. Nim zabłyśniesz inteligencją dopytaj się o ten główny problem