Dziwne uruchamianie Windows XP

Zanim postanowiłem napisać coś próbowałem zrobić ale na razie nie mam sposobu na rozwiązanie problemu. :frowning:

Uruchamiam Windows XP pojawia się lista użytkowników a po kliknięciu w danego usera pojawia się komunikat po chwili trwa wylogowywanie. :frowning:

Start w opcji Awaryjnej powoduje pojawianie się dodatkowego usera Administrator ( wpisuje hasło, ale efekt jest podobny )

Mimo prób uruchamiania w różnych opcjach Windowsa okrojonych zawsze pojawia się okienko do logowania i nie pozwala wejść do systemu.

Nie chce reinstalować windowsa za dużo danych na dysku.

Każda podpowiedź jak się dorwać do systemu będzie pomocna.

Niestety start z CD na razie nie wykonalny jest problem z odtwarzaniem płytek.

Było kilkakrotnie na forum, wystarczy, że zadasz sobie trochę trudu i skorzystasz z wyszukiwarki…

Może i było ale wszystkie rozwiązania prowadzą do tego że system się uruchamia w trybie awaryjnym lub jest możliwość uruchomienia Windowsa z płytki.

Masz pomysł jak się dostać do systemu w momencie kiedy nie działa CD ( nie wymienię tak szybko - to jest laptop niestety )

Nie zależnie od trybu uruchamiania za każdym razem pojawia się okienko do logowania do windows

Tak znam sposób, jak masz na stanie np. 1gb pena, to możesz pójść do kogoś, wrzucić instalkę na pendrive, z niego uruchomić setup i spróbować zrobić nakładkę(r po zaakceptowaniu licencji klawiszem f8). Tutaj masz np. jak spreparować taką instalkę: http://www.frazpc.pl/b/200194

Dziękuję za rozwiązanie o tym nie pomyślałem już wczoraj

:lol: