Dziwne uruchamianie Windows XP

(Ogon Czyk) #1

Zanim postanowiłem napisać coś próbowałem zrobić ale na razie nie mam sposobu na rozwiązanie problemu. :frowning:

Uruchamiam Windows XP pojawia się lista użytkowników a po kliknięciu w danego usera pojawia się komunikat po chwili trwa wylogowywanie. :frowning:

Start w opcji Awaryjnej powoduje pojawianie się dodatkowego usera Administrator ( wpisuje hasło, ale efekt jest podobny )

Mimo prób uruchamiania w różnych opcjach Windowsa okrojonych zawsze pojawia się okienko do logowania i nie pozwala wejść do systemu.

Nie chce reinstalować windowsa za dużo danych na dysku.

Każda podpowiedź jak się dorwać do systemu będzie pomocna.

Niestety start z CD na razie nie wykonalny jest problem z odtwarzaniem płytek.

(Piotrkijak) #2

Było kilkakrotnie na forum, wystarczy, że zadasz sobie trochę trudu i skorzystasz z wyszukiwarki...

(Ogon Czyk) #3

Może i było ale wszystkie rozwiązania prowadzą do tego że system się uruchamia w trybie awaryjnym lub jest możliwość uruchomienia Windowsa z płytki.

Masz pomysł jak się dostać do systemu w momencie kiedy nie działa CD ( nie wymienię tak szybko - to jest laptop niestety )

Nie zależnie od trybu uruchamiania za każdym razem pojawia się okienko do logowania do windows

(Piotrkijak) #4

Tak znam sposób, jak masz na stanie np. 1gb pena, to możesz pójść do kogoś, wrzucić instalkę na pendrive, z niego uruchomić setup i spróbować zrobić nakładkę(r po zaakceptowaniu licencji klawiszem f8). Tutaj masz np. jak spreparować taką instalkę: http://www.frazpc.pl/b/200194

(Ogon Czyk) #5

Dziękuję za rozwiązanie o tym nie pomyślałem już wczoraj

:lol: