Dziwne uruchamianie

Otóż dzisiaj przy każdym uruchomieniu kompa pojawia się Scan Disc dysku E i sprawdzanie pójności plików. Dodatkowo w podglądzie zdarzeń pojawiło się coś takiego

beztytuu8iv.th.jpg

Coś się dzieje niedobrego-czy ktoś mi powie co? I co dalej??

Instalowałeś ostatnio jakąś Javę :?:

Java jest zainstalowana od początku z Windą i do tej pory nic takiego nie było. Wczoraj nie było, a dzisiaj jest :frowning:

Możliwe że twuj dysk uległ uszkodzeniu, a co gorsza to sie może poszerzać i zabić go do reszty. chociasz problemów może być innych wiele ale tylko mi to na myśl przyszło

Dysk się sypie, ale użyj HDD.Regenerator.v1.51 powinien naprawić strukture(bad sectory) :stuck_out_tongue:

No i qpa nic nie pomógł ten program. Nadal jest to samo. Ma ktoś jeszcze inne rady :frowning: ??

Najlepiej jakbyś miał drugi komputer pod ręką, wtedy wkładasz swój dysk do tego komputera ( tylko żeby rozruch nastapił z innego sysku niż Twój bo to się minie z celem). Wykonaj wtedy scan dyska, najlepiej tego dokładnego, jeśli to nie pomoże to ratuje Cie własnie format, tylko tez dla uniknięcia problemów zrób to na innym komputerze. Ja już dwa razy odzyskałem swój dysk… / obym nie musiał więcej/.

No ale on niema.

Proponuje zrobic ten scan disk i zobaczyc jakie bede wyniki zrób tez defrogramentacje. :slight_smile: Moze pomoze

Zabotuj kompa z płyty CD i konsola odzyskiwania R i tu wykonaj scandisk najlepiej wszystkich partycji.

chkdsk LiteraDysku /p /r

Pomoc

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Później wykonaj defragmentacje partycji,najlepiej też wszystkich.

Ufff.Skorzystałem z konsoli odzyskiwania iiiii…problem znikł. Dzięki wszystkim za porady, ale szczególnie koledze JN.