Dziwne usunięcie danych

Witam !

Od jakiegoś czasu zauważyłem że mam coraz więcej miejsca na dysku okazało się że nie wiadomo jak ale uciekło mi 4 gb danych, na dodatek system jak instaluje aktualizacje to zamiast swoje foldery z dziwnymi nazwami zaczynających się np 2c455… itd tworzyć na systemowym dysku C tworzy na D tam gdzie znikły mi dane, a problem jest taki że nie mogę odzyskać danych ponieważ program Get Data Back For NTFS nie odnajduje ani folderu ani jednego pliku który mi znikł mimo że pliki straciłem wczoraj a przeszukałem cały dysk i nie wiem jak odzyskać te dane prosiłbym o pomoc ponieważ są to bardzo ważne dane.

Witam

Lepiej to opisz w pkt - przepraszam, pogubiłem się i sam nie wiem od czego zacząć :slight_smile:

1.Od jakiegoś czasu znikają mi dane z dysku D, uciekło mi około 5 gb danych które są mi bardzo potrzebne

2.Dziwne jest to że na dysku zajęte jest 55,1GB z czego 50,2 GB jest tylko widocznie a brakuje mi tych 4,9 GB danych

3.Program Get Data Back For NTFS nie odnajduje mi tych danych na partycji C, D, E.

4.Jak instalują się aktualizacje to zamiast te dziwne foldery które windows update tworzy zazwyczaj na systemowej partycji czyli u mnie C tworzy na partycji na której uciekło mi około 5 Gb danych czyli na D.

Nie umiem inaczej tego wytłumaczyć :?

Wiesz jakie dane ‘wyparowały’ czy stwierdzasz, że czegoś brakuje na podstawie różnych informacji o rozmiarze?

Sprawdź DMDE

http://softdm.com

Wiem jakie dane wyparowały

wejdę na stronę

Dodane Pt, 5 sie 2011, 16:35

Oki odzyskałem dane, miałem krążek DVD z tymi danymi :smiley: